Wyjazd firmowy na łono natury, czyli odpocznijmy na Cysterskich Kompozycjach

2021-12-29T21:26:32+01:0026 grudnia 2021|Agencja Eventowa, Wyjazdy firmowe|

Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich to Park Krajobrazowy, uplasowany w zachodniej części województwa śląskiego. Jest to piękne terytorium, idealnie przeznaczone na wspólne wędrówki i spotkania ze znajomymi, a nawet wyjazdy firmowe. Swoim bogactwem przyrodniczo-kulturowym nie pozwoli się nikomu znudzić. Jeśli więc potrzebujecie integracji firmowej na już, polecamy Wam to bogate miejsce!

Dla jakich grup będzie to idealny wyjazd?

  1. Zmęczonych i potrzebujących odpoczynku – powszechnie wiadomo, że natura koi zmysły i pomaga w odpoczynku fizyczno-psychicznym,
  2. Lubiących odpoczywać na łonie natury – zamkniętych przestrzeni nie uraczycie zbyt wielu w parku krajobrazowym, a wielkie przestrzenie tchną w Wasze płuca nową energię,
  3. Potrafiących zachwycić się pięknem – a zachwycających widoków na pewno nie zabraknie,
  4. Potrzebujących integracji – takie okoliczności przyrody są doskonałym początkiem udanej integracji. O relacje z ludźmi warto zabiegać, dlatego, że towarzyszą nam przecież codziennie. Umiejętność obcowania i rozmawiania z innymi jawi się więc jako kluczowa.

Jakie walory ma Park?

  1. wartości historyczno-kulturowe,
  2. krajobraz ukształtowany w wyniku działalności cystersów, którzy przybyli do Rud z Francji w 1258 roku Zakonnicy, znani z pracowitości i gospodarności, przyczynili się do rozwoju gospodarczego obszaru.
  3. Kuźnica miedzi z XVIII wieku (Ruda Kozielska), kopalni rud żelaza z XVIII wieku, hut żelaza z XVI-XIX wieków, hałd poeksploatacyjnych itp.
  4. pocysterski kościół i zespół klasztorno-pałacowy – jest jednym z największych w Polsce

Nasza firma zajmuje się całościową organizacją wyjazdów integracyjnych. Zadbamy o Wasze bezpieczeństwo, organizację, wyżywienie, dobry humor i… zadowolenie z dnia integracji Waszych pracowników. Jak wiadomo – relacje w pracy to połowa sukcesu, dlatego o atmosferę wśród pracowników należy dbać. To gwarantuje wspólny sukces i rozwój firmy. Warto więc zabiegać o wyjazdy firmowe, by każdy czuł się zaopiekowany i zintegrowany z innymi.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE