Planujesz imprezę, lecz nie masz pomysłu na odpowiednią lokalizację lub jej temat? Może warto pójść w coś oryginalnego i zorganizować przyjęcie w parku linowym. To świetny rodzaj aktywnego wypoczynku, który dostarczy Twoim gościom mocnych wrażeń.

Organizacja imprezy w parku linowym

 To doskonały pomysł na imprezę zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Parki linowe oferują zazwyczaj trasy o zróżnicowanym poziomie trudności, odpowiednie dla każdego. Mają wysokie standardy bezpieczeństwa, dlatego żaden z uczestników imprezy nie musi obawiać się żadnych zagrożeń, a oddać się ekscytującej zabawie. Zajmij swoich gości ciekawymi trasami prowadzącymi przez tory przeszkód, a tych, którzy przeszli cały tor w najkrótszym czasie, odpowiednio nagródź. Wieczorem możecie natomiast zrobić ognisko lub grilla, żeby nasycić zwiększony apetyt po czasie spędzonym nad ziemią.

W województwie małopolskim znajdziesz wiele punktów z parkami linowymi, jak na przykład Krakowski Park Linowy, Xtreme Park w Wieliczce czy ABlandia w Krościenku nad Dunajcem.

Dlaczego park linowy to dobre miejsce na imprezę?

  • Zdrowa rywalizacja – w większych grupach można się zmierzyć ze sobą w pokonywaniu torów przeszkód, uatrakcyjniając imprezę odrobiną rywalizacji.
  • Ruch na świeżym powietrzu – czas spędzony w całości na świeżym powietrzu i w otoczeniu zieleni ma dobry wpływ na zdrowie.
  • Okazja do przełamania strachu – trasy w parkach linowych ustawione są na wysokości. Są jednak bardzo dobrze zabezpieczone i pod opieką instruktorów mogą być bardzo dobrą okazją do zmierzenia się z lękiem wysokości. A satysfakcja z ukończenia całej trasy pomimo wcześniejszych obaw gwarantowana.
  • Miejsce przyjazne dzieciom – parki linowe oferują łatwiejsze trasy dla maluchów. Co więcej, często dysponują dodatkową przestrzenią do wykorzystania na imprezie – w sam raz do pogrania na przykład w piłkę nożną.

Planujesz imprezę w parku linowym?

Możesz liczyć na nasze wparcie! Nasza firma zajmuje się organizacją różnorodnych wydarzeń, zależnie od upodobań klienta. Mamy długoletni staż na rynku i wykonujemy swoją pracę w pełni profesjonalnie. Gwarantujemy kompleksową obsługę eventu, która usatysfakcjonuje zarówno Ciebie, jak i Twoich gości. Zapoznaj się z bogatą ofertą naszej firmy i skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów, by zapewnić Twoim gościom zabawę na najwyższym poziomie.