Jeżeli chcesz zorganizować niezapomnianą imprezę, powinieneś skupić się na sprawdzonych i ponadczasowych stylach. Lata osiemdziesiąte i ich kicz przepleciony z wieloma pięknymi wspomnieniami to gwarancja udanej zabawy. Działo się wtedy zdecydowanie dużo, czy to na scenie politycznej czy też imprezowej. Jak się do tego zabrać i nie zwariować?

Wynająć stwarzające klimat dekoracje!

Warto się zastanowić co kojarzy się z latami osiemdziesiątymi. Z pewnością będą to kasety magnetofonowe, kultowe okulary – żaluzje, konfetti i papierowe lampiony. Ten okres należał też do tych bardziej barwnych, co szczególnie mocno było akcentowane w ubiorach. Przydadzą się kartonowe postaci z charakterystycznymi magnetofonami czy też rokowymi gitarami. Przecież był to także czas punka i rocka, co trzeba mocno podkreślić. Nie może zabraknąć plakatów z wizerunkami kultowych gwiazd muzycznych z kraju i zagranicy. Elektronika wznosiła się wtedy także powoli w górę, co skutkowało pojawieniem się automatów do gier. W zależności od zapotrzebowania zorganizujemy je w wersji kartonowej bądź w postaci autentycznej, pamiętającej szalone lata osiemdziesiąte. Kolorowy nastrój wprowadzą kule dyskotekowe podwieszane pod sufitem, a także lampki choinkowe na ścianach. Lampy będą posiadały mechanizm, który automatycznie będzie je obracał. Dodatkowo wbudowany czujnik basu pozwoli na dopasowanie świateł do rytmu aktualnie granej muzyki. Stoły też wymagają odpowiedniego dostosowania – nie obędzie się bez cerat w charakterystyczne wzory, napojów w szklanych butelkach i naczyń nawiązujących do tematyki.

Whatevent rozgrzewa eventy

Otóż to – wynajmując dekoracje od naszej agencji, masz pewność, że wszyscy goście bardzo szybko wczują się w klimat imprezy. Na nasze doświadczenie składają się setki godzin pracy przy różnego rodzaju wydarzeniach, dzięki czemu wiemy, co najlepiej się sprawdza i jak              stworzyć odpowiednią atmosferę. W swojej ofercie posiadamy także dekoracje związane z inną tematyką. Wszystkie informacje znajdziesz w zakładce ”dekoracje tematyczne na wynajem”. Jeżeli zależy Ci na najlepszej jakości i fachowej obsłudze – skontaktuj się z agencją Whatevent, pisząc maila na kontakt@whatevent.pl lub dzwoniąc pod numer 666-666-127.