Impreza w stylu ink-geek, czyli zachwyćmy się atramentem

2021-11-07T20:25:36+01:0020 listopada 2021|Agencja Eventowa, Imprezy tematyczne|

Atramenty i wszelkiego rodzaju artykuły papiernicze to słabość niejednej wrażliwej duszy. Być może jest to związane z tym, że notes to wdzięczne tworzywo – przyjmie na swoje kartki każde słowo – każdą radość i smutek, a dzięki temu mamy niezawodnego „kompana” i „słuchacza”. Daje też upust emocji, a atrament zachowuje na długo nasze myśli, dlatego jeśli tylko chcemy – możemy do nich powrócić. Jeśli też jesteście absolutnymi fanami atramentu i pisania – polecamy Wam imprezę w stylu ink-geek!

Jakie atrakcje muszą pojawić się na takiej imprezie?

  1. Stoisko z różnymi atramentami i piórami z ciekawymi stalówkami – zaciekawią każdego fana piśmiennictwa i sprawi, że będą mogli na własnej skórze doświadczyć nowych wrażeń,
  2. Kolorowe drinki odzwierciedlające poszczególne kolory atramentów – które pozytywnie nastroją i skomponują się ładnie z tematem,
  3. Warsztaty z kaligrafii – dzięki niej, goście udoskonalą swoje umiejętności i będą mieli więcej tematów do rozmów.

Na jakiego rodzaju okazje ink-geek sprawdzi się doskonale?

  1. Wydarzenia związane z branżą artykułów biurowych,
  2. Urodziny miłośniczki pisania dzienników,
  3. Jubileusz introligatorni, księgarni czy wydawnictwa,
  4. Eventy dotyczące szeroko pojętej plastyki.

Czy w dobie komputerów sztuka pisania zaniknie?

Dzięki ink-geekom z pewnością nie! Warto zauważyć, że klawiatura laptopa to jedynie alternatywa dla tradycyjnego pisania. Z pewnością wiele ułatwia, ale nigdy nie zastąpi prawdziwego papieru i przyrządów pisarskich. Mają one w sobie duszę – dlatego nigdy nie zginą. W związku z tym, impreza w stylu ink-geek ma ogromny sens!

Jeśli jesteście zainteresowani ofertą, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą i zapewniamy, że my nie dajemy plamy. Nasze zdolności organizacyjne, wypracowane przez lata, dały pełnię satysfakcji tysiącom klientów. Jeżeli macie do nas jakieś pytania – piszcie i dzwońcie śmiało, a porozmawiamy o szczegółach. Do usłyszenia!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE