Jesteś fanem zagadek i przygód? Chciałbyś sprawdzić się w roli podróżnika lub detektywa?  Poszukujesz pomysłu na motyw integracyjnego wyjazdu dla personelu swojej firmy? Wybierz terenową grę miejską, która dostarczy Ci niesamowitych wrażeń i zachwyci Twoich współpracowników.

Na czym polega gra miejska?

Gra miejska to rodzaj terenowej i interaktywnej zabawy, często zespołowej, która odbywa się na przestrzeni miejskiej. Łączy w sobie elementy rozrywki, eksploracji różnych części czy zakątków miasta oraz wykonywanie zadań, rozwiązywanie rozmaitych zagadek i łamigłówek czy rozgrywanie fabularnych scenariuszy. Polega na odnajdywaniu położenia określonych punktów, które prowadzą do docelowej lokalizacji, gdzie na uczestników czeka niespodzianka w postaci nagrody. Wyzwania mogą opierać się na rozszyfrowywaniu kodów, analizie grafik, czytaniu map oraz właściwej interpretacji otrzymywanych wskazówek. Kluczem do sukcesu jest umiejętność logicznego myślenia, efektywne współdziałanie i dobra jakość komunikacji w grupie. Z tego względu gra miejska świetnie sprawdzi się jako propozycja na integracyjny wyjazd firmowy.

W Polsce i za granicą

Gry miejskie stanowią ciekawe urozmaicenie tradycyjnego sposobu eksploracji miasta, można więc wykorzystać je jako atrakcję zarówno wyjazdu krajowego, jak i zagranicznego. To alternatywa dla bezcelowego błąkania się uliczkami i odwiedzania losowo napotkanych miejsc. Scenariusz gry miejskiej może być inspirowany historią czy kulturą danego rejonu oraz związanymi z nim opowieściami, legendami lub wytworami sztuki (na przykład literatury, malarstwa, architektury i kinematografii). By ułatwić Ci decyzję, poniżej prezentujemy krótką listę składającą się z propozycji na plan fabularnej gry miejskiej.

  1. Poszukiwanie ukrytego skarbu tropem legendarnych postaci związanych z historią miasta
  2. Walka z czasem pozostałym do uruchomienia tajemniczej maszyny zagrażającej cywilizacji zamieszkującej miasto
  3. Detektywistyczne śledztwo śladami wskazówek pozostawionych przez mordercę
  4. Podążanie niczym paparazzi tropem celebryty powiązanego z miastem
  5. Podróż w czasie zabytkowym szlakiem miasta

Jako agencja eventowa zajmujemy się kompleksową organizacją wydarzeń na zamówienie. W naszej ofercie znajdziesz i usługę wynajmu sprzętów, i aranżacją poszczególnych atrakcji, i przygotowaniem pełnego planu integracyjnego wyjazdu firmowego. Skontaktuj się z nami, by przekonać się o jakości naszych świadczeń.