Wynajem masek afrykańskich

2022-06-27T21:18:37+02:0024 czerwca 2022|Agencja Eventowa, Wynajem sprzętu|

Afryka wciąż wydaje nam się bardzo egzotyczna i nieoczywista. Często zastanawiamy się do czego służą poszczególne narzędzia z drewna, którymi się posługują. Jednym z takich rekwizytów są maski drewniane i bogato malowane na brąz lub odcienie czerwonego i pomarańczowego. Mają różnorakie zastosowanie i nieraz stawały w roli głównej wielu filmów hollywoodzkich. Niewątpliwie – są to świetne rekwizyty, które mogą się nadać na takie okazje, jak eventy afrykańskie, jubileusze, wydarzenia podróżnicze, przenośne escape roomy czy bale przebierańców.

Jakie mają zastosowanie?

  1. Są elementem ozdobnym – Można je zawiesić na ścianie, pod sufitem lub złożyć w daną kompozycję, a nawet ułożyć z nich mini bunkier, by coś w nich ukryć. Zastosowań jest wiele – jednak z pewnością ulepszą otoczenie i przeniosą nas do zupełnie innego świata.
  2. Można je założyć i działać incognito – jak sama nazwa wskazuje – niektóre maski afrykańskie nadają się do tego, aby je założyć i ukryć się pod ich tworzywem przed światem. Taka alternatywa sprzyja imprezom przebierankowym i balom maskowym.
  3. Wprowadzają klimat afrykański – obok pochodni, toposu safari i zwierząt, są pierwszą rzeczą, która kojarzy się z czarnym lądem, Jeśli więc chcecie, by event nabrał iście afrykańskich nastrojów, to nie może na nim zabraknąć masek!

Czy detale wpływają na odbiór eventu?

Zdecydowanie tak! Mają one znaczenie w odbiorze całego wydarzenia przez uczestników i pomagają lepiej wejść w daną sytuację i atmosferę. Dzięki nim lepiej się bawimy. Detale mogą zmienić całe oblicze wydarzenia. Warto więc o nie zadbać, ponieważ wówczas wszyscy uczestnicy eventu będą zaopiekowani.

Przywdzianie odpowiedniej maski w zależności od okoliczności to wielka umiejętność. Z egzotycznymi maskami, wypadniecie na Waszym evencie doskonale, niezależnie od tego, czy będziecie je mieć na twarzy, czy będą wyłącznie ozdobą! Jeśli ta oferta Was zainteresowała, to serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami – możecie to zrobić drogą mailową lub telefoniczną, jak Wam wygodniej! Odpowiemy na Wasze pytania, pomożemy dobrać odpowiednie akcesoria na Wasz event i zapewnimy, jak wspaniałe może być życie pełne wydarzeń, eventów i masek!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE