Impreza firmowa na kameralnym pikniku

2022-07-29T12:19:56+02:0024 lipca 2022|Agencja Eventowa, Imprezy firmowe|

Piknik to słodka chwila, małe spotkanie i celebracja na łonie natury. Piknik ma to do siebie, że nie wymaga naszego zaangażowania, oprócz tego, by dać się zatopić w sielankowej aurze i konsumując przekąski, cieszyć się bliskimi. Taki piknik to świetna okazja nie tylko do wspólnej integracji i budowania relacji, ale również do odpoczynku i relaksu, który jest niezwykle istotny. Jako społeczeństwo często jesteśmy zapracowani i przemęczeni. Nie należy jednak zapominać o tym, że produktywność w pracy musi być poprzedzona dobrym odpoczynkiem. Bez niego, nie jesteśmy w stanie żyć. Jeśli więc Twoi pracownicy potrzebują nieco odpoczynku, to ta oferta idealnie nadaje się dla Ciebie!

Co musi się pojawić na pikniku?

  1. Koce i poduszki – aby móc się rozsiąść wygodnie i celebrować momenty
  2. Spokojna muzyka – szczególnie bossa nova, która zrelaksuje nasz umysł i pozwoli zapomnieć o pracy
  3. Przekąski słodkie i wytrawne – bo pomiędzy rozmowami i atrakcjami, warto się posilić i dostarczyć sobie energii
  4. Kosze pełne niespodzianek i gier integracyjnych
  5. Baldachim, który pozwoli skryć się przez mocnym Słońcem

Imprezy firmowe na łonie natury

Zazwyczaj miejscem pracy dla wielu osób jest biuro. Jest wprawdzie wygodne i ma ten „vibe”, ale czasem w wielkim mieście brakuje kontaktu z naturą. Dlatego też warto aranżować spotkania firmowe bliżej przyrody, aby mieć poczucie spełnienia. Piknik w parku, lesie, na łące, czy przy pobliskim jeziorze bądź rzece, nada się doskonale. Taki piknik może być połączony z różnorakimi atrakcjami, typu rej łódką, ognisko, zabawy wodne, czy potańcówka na plaży.

Piknikowanie zdaje się wracać do łask wielu Polaków. My także serdecznie polecamy tę opcję, bo jest to sympatyczny trend, który dodaje nam energii i koi zmysły. Jeśli ta oferta wzbudziła Wasze zainteresowanie, to nie wahajcie się ani chwili dłużej, by z niej skorzystać. Czekamy na Wasze pytania i zgłoszenia, a szybko przekonacie się, że warto zainwestować w obcowanie z naturą w gronie współpracowników, bo to zwróci się Wam wielokrotnie.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE