Wystarczy pierwszy ciepły blask słońca i przyroda budzi się do życia, a świat nabiera barw. Odkryj magiczne ogrody, pierwszy w Polsce rodzinny park tematyczny. Tak blisko Ciebie i tego, co kochasz, rozkwita piękno wspólnych chwil. Ciesz się tą chwilą, obudź w sobie radość dziecka w krainach jak ze snu. Baśniowa historia, profesjonalni animatorzy, bezpieczne place zabaw, nauka w tematycznych krainach – to wszystko oferuje nam jedno magiczne miejsce. Rośnie tu milion drzew, krzewów i kwiatów.

To miejsce nauki, relaksu i zabawy. Idealne dla każdego!

Wydawać by się mogło, że pobyt w ogrodzie jest tylko dla dzieci. Otóż z doświadczenia wiemy, że nawet rodzice i dziadkowie świetnie się bawią w obecności bajkowych postaci. Ogrody są przystosowane dla każdego, bez względu na wiek. Już na samym wejściu możemy doświadczyć i zobaczyć niezwykle rzeczy, które przykuwają uwagę i pobudzają wyobraźnie.

Dlaczego akurat magiczny ogród?

  • Wysoki komfort – restauracje, miejsce na odpoczynek, komfortowe ścieżki spacerowe oraz wielki płac zabaw dla najmłodszych,
  • Unikalne atrakcje – kontakt z naturą, przygoda, a także atrakcje, które jak zapewnia właściciel, budują pewność siebie i poczucie wartości,
  • Ogród zmysłów – w tym miejscu wszystkie nasze zmysły są bardzo uaktywnione, nawet dotyk w postaci chodzenia boso po kamiennych ścierkach!
  • Sekretny ogród – zamieszkiwany przez niezwykle istoty,
  • Krainy rozwoju rodziny,
  • Niezwykle rośliny – między innymi najczarniejszy tulipan na świecie, czy ten, którym swoim wyglądem przypomina lody,
  • Miejsce do relaksu – zapewniają je leżaki, stoliki na odpoczynek, czy miejsce na piknik.

Jak widzicie, niby niepozorne miejsce, a może okazać się niezwykłą przygodą! Zabierając pracowników na wyjazd firmowy, gwarantujemy, że każdy z nich doceni tą chwilę odpoczynku i oderwania się od codziennych spraw. Pracownicy mają możliwość nawiązania bliższych relacji, a ponad to, lepiej się poznać. Wyjazd pracowniczy ma być dobrą zabawą oraz okazją do tego, aby lepiej się poznać. Magiczne ogrody zapewnią Wam tę możliwość! Tym bardziej, gdy rodzice będą mogli zabrać swoje pociechy. Respekt w pracy gwarantowany!