Zapamiętany na długo event firmowy to taki, który wyróżnia się niebanalną tematyką, jeszcze lepszym designem, a do tego – perfekcyjnym efektem końcowym. W okresie jesienno-zimowym, kiedy trudno o przyjazną człowiekowi temperaturę, a co za tym idzie – możliwość organizacji określonego wydarzenia w plenerze, warto postawić na pomysłowy wieczór urządzony wewnątrz ciepłego pomieszczenia. Nasza firma wychodzi do Ciebie i Twojego zespołu z propozycją firmowego eventu w stylu filmowej serii o przygodach Jamesa Bonda. To połączenie klasycznego, eleganckiego sznytu, jaki miał w sobie główny bohater, z nieprzewidywalnością akcji, charakterystyczną dla każdego filmu z cyklu. Wyjątkowa gratka dla prawdziwych fanów, ale także “zwykłych śmiertelników”, nastawionych po prostu dobrą zabawę. Taki wieczór będzie doskonałym sposób na integrację i ciekawą rozrywkę dla wszystkich, stanowiąc pewną formę relaksu oraz oderwania się od codziennych obowiązków.

Wstrząśniete, nie(z)mieszane…. czyli  mistrzowie baru przygotowują koktajle agenta 007

Niezależnie od tego, czy James Bond ma dla któregoś z Twoich pracowników twarz i posturę Seana Connery’ego, Rogera Moore’a, Pierce’a Brosnana czy też Daniela Craiga…najważniejszy pozostaje klimat tego wieczoru. Najsłynniejszy agent 007 to przecież nie tylko filmowy bohater, ale wręcz żywa legenda, która przebojem i chyba już na zawsze wdarła się do masowej świadomości odbiorców popkultury. James Bond, stając się swego rodzaju symbolem określonego modelu męskości, kojarzy się również nieodłącznie z gadżetami, zdefiniowanym stylem życia i… pięknymi kobietami. Czy chcesz zaprosić chociaż na jeden wieczór swoich pracowników do jego świata? Chętnie Ci w realizacji tej misji pomożemy – jakie inspiracje mogą się według nas przydać?

●       obowiązkowy dress code – stylizacja na postaci z serii filmów o Bondzie,
●       pokaz barmański z drinkami a’la James Bond,
●       muzyka filmowa z całego cyklu puszczana w tle,
●       konkurs z fragmentami filmów dotyczący wiedzy o Bondzie – podział na drużyny,
●       użycie rekwizytów filmowych jako fantów w loterii i licytacji

Jeżeli zaciekawiła Cię nasza propozycja na event firmowy w stylu Jamesa Bonda, zachęcamy do jak najszybszego kontaktu! Pomożemy Ci w wyborze każdego szczegółu w związku z organizacją imprezy, a Ty będziesz mógł z pełnym spokojem podziwiać niesamowity efekt końcowy, którym cieszą się wszyscy uczestnicy eventu!