Czy pamiętacie tę scenę, gdy Łucja weszła po raz pierwszy do magicznej szafy, która przeniosła ją do innej krainy? Prószący śnieg otulał ziemię, a biały puch był oświetlany jedynie przez… latarnię. Zbudowała ona tajemniczy klimat, który może być wykorzystany także na Waszym evencie. Jeśli tylko czeka Was jakieś magiczne wydarzenie, to koniecznie przyobleczcie się w piękne lampy, a zapewniamy, że event będzie niezapomniany.

Na jakie okazje nada się lampa niczym z Narni?

  1. Wieczór panieński – utrzymanie tak ważnej imprezy w danej konwencji i tematyce z pewnością sprzyja budowaniu więzi i sprawianiu, żeby Panna Młoda czuła się jak najlepiej.
  2. Firmową imprezę w stylu fantasy – imprezy i integracje firmowe to niezwykle ważna rzecz, aby utrzymać tę wielką machinę w działaniu i dobrze się komunikować wewnątrz pracowników.
  3. Festiwal światła – bo jego zadanie jest bardzo ważne. Światło buduje klimat i nastrój, często wpływa też na nasze samopoczucie.
  4. Impreza maniaków retro lub fantasy – niezależnie od tego, czy jesteście świrami kinematografii, czy po prostu lubicie ładną estetykę, to opcja latarni z Opowieści z Narni jest doskonała właśnie dla Was!

Światło jest bardzo istotne na każdym evencie

To ono może sprawić, że atmosfera będzie upiorna, niespokojna albo tajemnicza, albo relaksująca, spokojna i romantyczna. Dlatego tak ważny jest dobór odpowiedniego oświetlenia, ponieważ to światło sprawia, że wszystko widzimy w innych barwach. Latarnie w stylu Narnijskim wprowadzą klimat tajemniczy i magiczny. To ono sprawia, że dokładnie widzimy otoczenie. Światło wydobywające się z pięknie zdobionego przedmiotu daje nam poczucie, że obcujemy z czymś ważnym. Jest to istotne w świecie, w którym detale odgrywają coraz mniejszą rolę. Warto się o to zatroszczyć, bo z pewnością docenią to wszyscy uczestnicy wydarzenia.

Oświetlamy Wam cały wachlarz pomysłów na dekoracje tematyczne, dlatego jeśli macie świadomość, jak istotne jest oświetlenie eventu, to koniecznie się z nami skontaktujcie. Możecie to uczynić drogą mailową albo telefoniczną, jak jest Wam wygodniej. Nie wahajcie się ani chwili dłużej. Zapraszamy i do zobaczenia!