Chyba każdemu w dzieciństwie zdarzyło się choć raz przebierać i bawić w indian. Wojenne barwy, nanoszone farbą na policzki, bojowe okrzyki i wspaniałe pióropusze, sklejane w papieru i kolorowych piórek, narady w tajnych bazach i plany ataku na Blade Twarze… czy nie brzmi to nostalgicznie? Te czasy minęły i już nie wrócą, ale nie oznacza to, że dobra zabawa z indiańskim motywem to coś, co przysługuje jedynie najmłodszym. Absolutnie nie! Także i dorośli mogą cieszyć się indiańskimi klimatami. Impreza tematyczna z motywem Indian to sprawdzony sposób na wesoło spędzony czas w towarzystwie znajomych czy współpracowników, albo na uczczenie święta!

Czas rozstawić wigwamy!

Kluczem to stworzenia niepowtarzalnego i zapadającego w pamięć klimatu na wydarzeniu są dekoracje. Uczestnicy muszą czuć się tak, jakby rzeczywiście przenieśli się w inne miejsce i czas, stali się kimś innym. Dzięki temu naprawdę będą mogli oderwać się od codziennej rutyny, a przecież o to chodzi w dobrej zabawie. Można to osiągnąć w bardzo prosty sposób: korzystając z gotowego zestawu scenografii. Taki zestaw zawiera mnóstwo elementów dekoracyjnych, które można rozstawiać i rozwieszać w rozmaitych aranżacjach. Prawdziwe wigwamy, totemy, nawet stroje dla gości! Nadadzą się do każdego pomieszczenia, zmieniając je w prawdziwą indiańską wioskę! Doskonałym dopełnieniem takich dekoracji będą dodatkowe efekty dźwiękowe i świetlne.

Prawdziwie indiańskie rozrywki!
Oczywiście motyw indiański może stać się tematem wielu różnych atrakcji: quizu, escape roomu, konkursu, zabawy terenowej… Możliwości jest wiele, a każda świetnie nada się do urozmaicenia wieczoru. W gronie dorosłych można także cieszyć się rozrywkami zarezerwowanymi tylko dla osób pełnoletnich. Niech wśród alkoholi króluje woda ognista, a shisha w różnych smakach świetnie sprawdzi się w roli fajki pokoju. Ostatecznie udana impreza to nie tylko atrakcje i tańce – konieczna jest również odpowiednia dawka chill outu!

Jak się za to zabrać?

Organizacja tematycznego wydarzenia wymaga wiele wysiłku, a sukces nie jest gwarantowany. Jeśli jednak chcesz mieć pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik, skorzystaj z oferty specjalistów w dziedzinie organizowania imprez. Oni zapewnią wszystko, co jest niezbędne do udanej zabawy, także w tematyce indiańskiej, żebyś Ty o nic nie musiał się martwić!