Styl amerykański to coś, co warto wykorzystać na imprezie. Sam w sobie jest dość luźny, ale nienudny, różnorodny, ale każdy znajdzie coś dla siebie, zawiera dużo dobrego jedzenia, ale nie musi ono być niezdrowe. Widzicie więc, że ten styl doskonale nadaje się na integrację, ponieważ luźna atmosfera sprzyja zawieraniu nowych znajomości, przyjaźni i kontaktów oraz pielęgnowaniu dotychczasowych. Styl amerykański z pewnością rozluźni imprezę i przeniesie Was w piękne krajobrazy zza oceanu. Polecamy Wam imprezy tematyczne, bo zawsze jest przy nich śmiechu co nie miara! Uwielbiamy je i mamy nadzieję, że i Wam przypadną do gustu!

Lista must-have tej imprezy:

  1. foodtruck ze snackami i fast foodem,
  2. maszynka do robienia lodów w stylu amerykańskim,
  3. balony w różnych kształtach i kolorach, przedstawiające najpopularniejsze amerykańskie postaci z bajek i filmów,
  4. automaty i maszyny do gry,
  5. mini baseball,
  6. symulator lotu w kosmos,
  7. trampoliny i tory przeszkód dla dorosłych z motywami amerykańskimi.

Czy imprezy tematyczne są w modzie?

Zdecydowanie tak! I to przez cały rok. Tematyka imprezy sprawia, że goście lepiej potrafią się wczuć w swoje role i przykładają większą wagę do detali imprezy. O ciekawych wydarzeniach lepiej się rozmawia, a jeszcze lepiej przeżywa. To rozbudza i zachowuje nasze wspomnienia na długie lata. Nowe doświadczenia sprawiają, że rośniemy i uczymy się czegoś nowego. Warto więc zdecydować się na imprezę w stylu amerykańskim – zapewniamy – nie pożałujecie!

Serdecznie zachęcamy Was do zapoznania się z naszymi innymi ofertami, bo być może okaże się, że mają dokładnie to, czego szukacie. Zajmujemy się eventami już wiele lat, jednak, jeśli coś Was trapi lub interesuje, to nie wahajcie się pytać, bo kto pyta nie błądzi! A kto nie błądzi, trafia wprost do naszej firmy, która potrafi Wam skroić na miarę doskonały event!