Wyjazd do Wisły, czyli odpocznijmy w górach

2021-04-07T22:07:46+02:0005 kwietnia 2021|Agencja Eventowa, Wyjazdy firmowe|

Wisła słynie ze stoczni narciarskiej, budek z oscypkami, wielkich hoteli, przyjaznych (i hardych) górali, pasących swoje owce na łąkach z ich niekończącym się śpiewem z uśmiechem na ustach. Góry to także niekończące się tchnienia świeżego powietrza, które sprawiają, że człowiek czuje, że żyje. My natomiast proponujemy wyjazd do pensjonatu Idylla – przeczytajcie do końca, a przekonacie się, co niesamowitego kryje się w tym miejscu.

Historia miejsca

Idylla sięga czasów XX-lecia międzywojennego. Na malowniczej skarpie Państwo Ficowscy zbudowali swój wymarzony ośrodek odpoczynkowy. Przez lata przeżywał on swoje wzloty i upadki, aby ostatecznie „stanąć na nogach” i gościć podróżnych z różnych stron świata. A przybywają tam wszyscy – od pielgrzymów i wspólnot przykościelnych, po wspinaczy górskich i zbłąkanych wędrowców, szukających schronienia w drodze na swój szlak.

Dlaczego tam?

Jak sama nazwa wskazuje – pobyt w Idylli to sielanka i esencja odpoczynku. Skarpa jest położona wysoko, dzięki czemu z ośrodka maluje się niesamowity widok na góry – czyli to, co w krajobrazach kochamy najbardziej. Można obserwować stamtąd wschody i zachody Słońca na polanie, która słynie z goszczenia na swym łonie zebranych wokół ogniska gości. Przestrzeni wystarczy dla każdego. A gdy już będziecie nasyceni kiełbaskami z ogniska i innymi przysmakami z domowej kuchni w pensjonacie, miejscowy las czeka na to, by ugościć Was w swoich zakamarkach. Wygląda on pięknie szczególnie na jesień – moc kolorów przebija się wówczas przez ostatnie promienie Słońca, a droga pośród drzew, zdaje się jakby prowadzić do innego świata, przez pomarańczowo-czerwoną aurę.

Zróbcie coś dobrego dla siebie i współpracowników – odpocznijcie w górach.

Weźcie ze sobą tylko dobry humor. Resztą zajmiemy się my.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE