Majówka coraz bliżej, więc najwyższy czas na to, by zaplanować ją w sposób przyjemny i jednocześnie pożyteczny. Z tej okazji warto również zorganizować wyjazd integracyjny dla swoich pracowników i zapewnić im dobrą rozrywkę, możliwość bliższego poznania się oraz przede wszystkim odprężenie na świeżym powietrzu.

Jak się zabrać za realizację takiego przedsięwzięcia? Gdzie wyjechać z kadrą na wypad majówkowy? Odpowiedzi na te pytania znajdą Państwo poniżej.

Realizacja wyjazdu integracyjnego dla firm

Zacznijmy od konkretnego ustalenia daty oraz miejsca wycieczki. Weekend majówkowy to zazwyczaj czas wiosennej i ciepłej pogody, więc nie warto myśleć o spędzaniu go w pensjonacie, lecz raczej na zewnątrz, pod gołym niebem.

Można zaplanować takie atrakcje, jak dla przykładu poranne warsztaty odprężającej jogi, fitness, czy aerobik połączony z relaksem w basenie. Kolejny pomysł to wybranie się w góry i spędzenie dnia na szlaku, podziwianiu widoków ze szczytu, nordic walking w dolinach lub wjazd na szczyt kolejką i nocleg w schronisku, pod namiotem z ogniskiem i innymi integracyjnymi zabawami w tle.

Inne godne uwagi propozycje to zabranie pracowników na rejs jachtem, kurs surfingu, czy spływ kajakami lub off-road. Tego typu rozrywki nie tylko dostarczają adrenaliny oraz tworzą doskonałą okazję do zintegrowania się, umocnienia umiejętności działania w grupie, czy odpoczynku, ale również pozwalają szefostwu bliżej poznać swoich pracowników.

Gdzie wyjechać z kadrą na weekend majówkowy?

Whatevent działa na terenie całego kraju, więc wybierzemy miejsce wyjazdu, które najbardziej Ci odpowiada i wpasuje się w przygotowane przez nas atrakcje. Jeśli natomiast masz już swój pomysł oraz dokładny plan, możemy zorganizować jego realizację, noclegi dla pracowników, a nawet przewodników wycieczek, wypadów w góry, trenerów, czy instruktorów.

Wszystkie pytania oraz propozycje współpracy prosimy kierować na zamieszczony poniżej adres e-mail lub zadzwonić pod podany numer telefonu. Zapraszamy do kontaktu!