Szykuje się naprawdę szalona i niezapomniana impreza? Jeżeli tak, to charakteryzacja również musi taka być! Eventy tematyczne lub karnawałowe bale przebierańców to idealne okazje na skorzystanie z usług profesjonalnych charakteryzatorów. Agencja Whatevent sprosta każdemu, nawet największemu wyzwaniu z dziedziny wizażu i kostiumów.

Zabawa na sto dwa!

Sto dwa procent zabawy w zabawie? Z agencją Whatevent wszystko jest możliwe! W zależności od tematu imprezy, dostosujemy wasz wygląd do odegrania nowej roli. Marzenia z dzieciństwa – bycie superbohaterem, wcielenie się w zwierzaka, bycie mężczyzną zamiast kobietą czy też odwrotnie – to wszystko może się spełnić jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki! Należy tylko pamiętać, że każdy czar pryska o określonej godzinie – niczym jak w bajce o Kopciuszku. Jednak przez cały czas trwania imprezy możesz być kim tylko zechcesz. Nasi charakteryzatorzy dołożą wszelkich starań, aby sprostać twoim oczekiwaniom. Imprezy tematyczne także świetnie najadą się do przebieranej zabawy. Styl sycylijskiej mafii, wampiry, indianie czy też Bollywood – to tylko namiastka możliwości, do jakich z naszą pomocą, możesz dostosować swój wygląd. Pewnym jest jedno – wzajemne zaskoczenie i problemy z trafnym rozpoznaniem. Może chcesz wyglądać jak znajomy z pracy? A może zaskoczyć szefa wcielając się w jego nigdy nieistniejącego brata bliźniaka? Charakteryzatorskie możliwości są wręcz nieograniczone, dzięki czemu przez tą jedną noc możesz być kimkolwiek zechcesz. Takie rozwiązanie to gwarancja doskonałej zabawy.

Charakteryzatorzy z Whatevent

Nasza agencja eventowa w swoich szeregach posiada profesjonalny sztab charakteryzatorski, który z pasją i prawdziwym zaangażowaniem wykonuje powierzone mu zadania. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie i ciągłe uczestnictwo w szkoleniach podnoszących i ulepszających kwalifikacje i umiejętności. Wykonując swą pracę na co dzień w teatrach, przy produkcjach kinowych i telewizyjnych oraz sesjach zdjęciowych, nasi wizażyści i osoby odpowiedzialne za kostiumy wyczarują naprawdę fantastyczne charakteryzacje, dzięki którym wykreuje się niesamowita
i niezapomniana zabawa. Zatem zgłoś się do agencji Whatevent i opisz nam jak powinna wyglądać twoja impreza. Indywidualnie dobierzemy najkorzystniejsze rozwiązana i dopasujemy możliwości do zapotrzebowania ilościowego, przedstawiając ci oczywiście najlepszą ofertę na rynku.