Jubileusz Twojej firmy zbliża się wielkimi krokami? Trzeba przyznać, że jubileusz firmowy to wspaniałe wydarzenie, ale przy tym stresujące. Organizacja eventu z tej okazji może przysporzyć nieco nerwów. Na szczęście masz nas – agencję Whatevent, która zadba o to, by Twój jubileusz firmowy był dopracowany w każdym szczególe.

Tym razem podpowiemy, jak zorganizować jubileusz firmowy w eleganckim wydaniu. Taka odmiana jubileuszu będzie idealnym rozwiązaniem dla firm, które na pierwszym miejscu swojego wizerunku stawiają profesjonalizm.

Organizacja eleganckiego jubileuszu firmowego

Organizację eleganckiego jubileuszu firmowego warto zacząć od znalezienia odpowiedniego miejsca. Do tego celu sprawdzą się wszelkie sale utrzymane w stylu glamour. Marmur, eleganckie płytki, duże lustra dodające przestronności – to będzie strzał w dziesiątkę.

Zadbać należy także o wystrój sali. Nawet najpiękniejszą salę warto nieco przyozdobić, szczególnie elementami, które w jakiś sposób wyróżniają firmę. Mogą być to firmowe kolory, serwetki z jej logo lub inne dodatki.

Nie bez znaczenia będzie również oświetlenie. Odpowiednio dobrane światła nadadzą całemu eventowi podniosłego charakteru, o który przecież w tak ważnym dniu dla firmy chodzi.

Klasy całemu jubileuszowi doda oprawa muzyczna. Zespół grający nastrojową muzykę na żywo z pewnością oczaruje wszystkich gości.

Całości dopełni catering z najwyższej półki. Wyszukane potrawy, których smak wręcz będzie rozpływał się w ustach zapadną w pamięci gości na długo. Możesz pokusić się również o słodkie podarunki dla gości, na przykład ozdobione logo firmy.

Jubileusz firmowy to także doskonała okazja do zorganizowania różnego rodzaju akcji promocyjnych. Zniżki lub konkursy na pewno przyciągną nowych klientów do Twojej firmy.

Zorganizuj jubileusz firmowy z Whatevent

Wiemy, że prowadzenie własnej firmy to duża odpowiedzialność. Zdajemy sobie sprawę z tego, ile spraw musiałeś załatwić do tej pory, aby znaleźć się w tym miejscu, w którym obecnie się znajdujesz. Czas nieco odpocząć, choć w tym jednym dniu! Zorganizujemy jubileusz firmowy za Ciebie, abyś Ty mógł w pełni oddać się radosnemu świętowaniu.