Spływ kajakowy to dość popularna rozrywka, która zapewni Ci niesamowite przeżycia. Woda bryzgająca dookoła i duża prędkość to gratka dla fanów ekstremalnych przeżyć. Jeśli chcesz, aby Twoja firma przeżyła taką przygodę wystarczy do nas napisać. Zorganizujemy dla Ciebie spływ kajakowy w miejscu, które tylko sobie wymarzysz.

Dlaczego warto?

Jesteśmy firmą, która organizuje różnego rodzaju eventy. W swojej ofercie posiadamy konferencje, bankiety, imprezy tematyczne oraz wiele innych. Teraz pragniemy także wyjść naprzeciw oczekiwań tych, którzy na imprezie firmowej oczekują ekstremalnych przeżyć. Spływ kajakowy perfekcyjnie zaspokoi Wasze oczekiwania. Poza tym posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wydarzeń. Nasza firma łączy tradycję i doświadczenie z wielką kreatywnością naszych pracowników. Właśnie to sprawia, że każdy event przygotowujemy z pasją.

Gdzie?

Interesuje Cię spływ kajakowy na Drwęcy? A może wolisz mazurskie klimaty i uroki? Wybierz miejsce Twojego spływu i gotowe. My zajmiemy się resztą. Gwarantujemy Ci, że spływ przygotowany przez nas będzie niezapomnianym doświadczeniem zarówno dla Twoich pracowników jak i dla Ciebie. Chcesz, aby w Twojej firmie przez następne miesiące wyjazd firmowy był na ustach wszystkich? Nie ma nic prostszego. Wystarczy, że powierzysz nam organizację swojego wydarzenia.

Integracja ze spływem kajakowym

Planujesz przygotować imprezę integracyjną dla Twojego firmowego teamu? Chcesz, aby to wydarzenie zapadło Twoim pracownikom w pamięć na długi czas? Wybierz spływ kajakowy. Wspólne wiosłowanie po nieznanych i niebezpiecznych wodach zbliży do siebie współpracowników. Podwyższona adrenalina wywołuje przecież znane wszystkim endorfiny czyli hormony szczęścia.

Nie czekaj i skorzystaj z naszej oferty spływów kajakowych. What Event zorganizuje go dla Ciebie w każdym miejscu w Polsce. Ty wybierasz miejsce, a my sprawiamy, że Twoje wydarzenie czy impreza firmowa na długo zapada w pamięć uczestników. Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem i wybierz nasze usługi.