Bieg przez park, czyli sport to zdrowie

2021-10-11T12:58:06+02:0020 października 2021|Agencja Eventowa, Atrakcje|

Mówią, że sport to zdrowie – ale czy zastanawialiście się kiedyś dlaczego? My proponujemy połączyć pożyteczne z przyjemnym – wszak bieg przez piękne okoliczności przyrody podwójnie cieszy oko i duszę. Jeśli zatem czeka Was wydarzenie sportowe podobne do tego, a niekoniecznie macie pomysł, jak je zorganizować, aby wszystko na pewno było dopięte na ostatni guzik, polecamy Waszej uwadze naszą firmę – jesteśmy w czołówce branży eventowej.

Powody dla których warto uczestniczyć w biegu przez park:

  1. bieganie poprawia krążenie – między innymi dlatego mała dawka biegu każdego dnia wydłuża systematycznie życie i ułatwia wykonywanie codziennych czynności, jak schylanie się,
  2. bieg w otoczeniu drzew dobrze dotlenia organizm – a przy wytężonym wysiłku fizycznym, jest to niezwykle ważne,
  3. jest po prostu przyjemny po wielu godzinach spędzonych w pozycji siedzącej w pracy – aby zachować równowagę życia, należy zmieniać pozycje, a sport jest do tego doskonałą możliwością,
  4. jest to wyjście z własnej strefy komfortu – a powszechnie wiadomo, że „tyle o sobie wiemy, ile nas sprawdzono”, dlatego dobrze jest sięgać po to, czego jeszcze nie poznaliśmy.

W jakim celu może się odbyć?

  1. charytatywnym – może się zatem wiązać z branżą dobroczynną i dodatkowo pomóc określonej grupie potrzebujących,
  2. prywatnym – gdy wraz z gronem znajomych chcecie się przekonać, kto jest najszybszy,
  3. popularyzującym sport – mający często wymiar także społeczny i promujący miasto,
  4. rekreacyjnym – aby zaangażować miasto w większą aktywność fizyczną,

Nasza firma zorganizuje bieg przez wybrany park/miasto/las – działamy na rynku od lat i zajmujemy się tym, na co wszelakie podmioty nie mają czasu lub przedsięwzięcie organizacyjne ich przerasta – kompleksowym zorganizowaniem całego przedsięwzięcia. W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań, zapraszamy do kontaktu z nami. Możecie to zrobić drogą mailową, bądź telefoniczną – do usłyszenia!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE