Urodziny dziecka w stylu piknikowo-rowerowym

2022-09-20T21:50:37+02:0023 września 2022|Agencja Eventowa, Imprezy dla dzieci|

Każde obchodzone przez dzieci urodziny są wyjątkowe – młody człowiek przecież inaczej percypuje rzeczywistość i każdy kolejny rok życia jest tym przełomowym. Warto zadbać o to, aby dzieci były żywo zainteresowane swoją imprezą, a w tym celu pomaga utrzymanie wydarzenia w określonej tematyce – tym razem proponujemy styl piknikowo-rowerowy, który doskonale nada się dla dzieci aktywnych fizycznie, lubiących świeże powietrze i spotkania w gronie przyjaciół.

Jakie atrakcje musi zawierać ta impreza?

  1. rowery, doskonałe do wędrówek i przejażdżek, szczególnie po lesie i po parku,
  2. wygodne pufy do siedzenia na łące,
  3. koce i poduszki, na których będzie się można położyć,
  4. kosze pełne słodkości oraz różnorakich przekąsek na słono, a dodatkowo specjalny minibarek do chłodzenia soków i napojów gazowanych,
  5. gry planszowe idealne do rozłożenia na kocach,
  6. balony we wszystkich kolorach tęczy i – opcjonalnie – różnorakich kształtach zwierząt i postaci z bajek.

Impreza na świeżym powietrzu – dlaczego warto

Słońce, świeże powietrze, miły wiatr i śpiew ptaków pozytywnie wpływają na rozwój i samopoczucie dzieci. Jeśli zmagają się one z różnymi zaburzeniami, chorobami czy schorzeniami, to takie warunki piknikowe doskonale wpływają na ich uspokojenie i proces leczenia. Nic tak dobrze nie dotlenia człowieka, jak świeże powietrze w otoczeniu roślin. Dodatkowo, na pikniku można grać w różne gry planszowe, piłkę, tory przeszkód albo rowery. Wspólne przejażdżki bardzo dobrze spajają więzi i pomagają dzieciom odnajdywać się w nowych sytuacjach społecznych i przyjacielskich. Dlatego, jeśli Wasze dziecko obchodzi swoje ważne święto, to otwarcie rekomendujemy imprezę w stylu piknikowo-rowerowym!

Dojechaliśmy już do końca tej oferty. Zapraszamy do kontaktu z nami, co możecie uskutecznić poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy. Z chęcią doradzimy Wam i podpowiemy, jak urządzić urodziny Waszego dziecka, aby było zadowolone. Czekamy na Was niecierpliwie i do usłyszenia niebawem!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE