Chcesz zaskoczyć wszystkich, na pierwszy rzut oka, dziecinną zabawą? Jeżeli tak, skorzystaj z naszej wspaniałej propozycji – wynajmu dmuchańców! Nic tak nie poprawia człowiekowi humoru jak możliwość powrotu do beztroskiego dzieciństwa, gdzie zabawa nie miała końca. To właśnie nasze rozwiązanie na nużącą i stresującą codzienność.

Dmuchaniec dmuchańcowi nierówny

                Jeżeli nadal mimo wszystko wydaje ci się to mało ambitny pomysł, mamy dla ciebie prawdziwą petardę! Dmuchańce, które oferujemy to nie tylko standardowe i znane z festynów zamki ze zjeżdżalniami czy też trampoliny. Cała zabawa zaczyna się dopiero przy wykorzystaniu dmuchańców mechanicznych, wymagających od użytkowników nieco więcej, niż zwykłego utrzymania równowagi. Wyobraź sobie, że stajesz do walki ze znajomymi z pracy, a waszym zadaniem jest jak najdłuższe utrzymanie się na ruchomych podestach, które są stale atakowane przez gigantyczne, dmuchane młoty i maczugi. A może dużo lepszą zabawą będzie pokonanie, wcale nie łatwego, toru przeszkód? Zorganizowanie takiej atrakcji to dla nas żaden problem! Wszystkie najbardziej zakręcone, o różnym stopniu trudności przeszkody, to nasza specjalność. Zabawy, które można zorganizować z wykorzystaniem tego rodzaju sprzętu, nie dość, że wprawiają w fantastyczny humor, to dodatkowo są fantastycznym elementem integrującym. Taka odskocznia od codzienności z pewnością przyda się każdemu, bez względu na wiek.

Skacz z Whatevent

                Wynajem mechanicznych dmuchańców to idealny pomysł praktycznie na każdą imprezę. W gronie znajomych i mniej znajomych pozwoli na zbudowanie pozytywnych więzi, a co za tym idzie, będzie miało realny wpływ na przyszłą współpracę. Whatevent to agencja, która na pierwszym miejscu stawia twoje potrzeby. Przygotujemy najlepszą dziecinną zabawę w tak dorosłym wydaniu, że zapomnisz ile masz lat. Wszystkie sprzęty wykorzystywane przez naszą firmę, posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. Przy dmuchańcach wymagających dodatkowych elementów ubioru, spełniających rolę ochraniaczy, znajdą się osoby i stanowiska, które umożliwią ich dopasowanie i odpowiednie założenie. Bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu – to gwarancja udanej i niezapomnianej zabawy.