Interesujące i budżetowe kierunki wycieczek firmowych

Wycieczka integracyjna do doskonały pomysł zrzeszenia całej grupy w niezobowiązującym i luźnym stylu, łącząc równocześnie eksplorację zabytkowego terytorium z procesami zacieśniania więzów wspólnoty pracowników. Ostatnimi czasy następuje renesans wycieczek zagranicznych do bliższych destynacji niż te egzotyczne, cieszące się niegdyś dużą popularnością. Kierunki znajdujące się w niedalekiej odległości od Polski kuszą też pod względem budżetowym – a do zaoferowania mają naprawdę dużo! Stąd coraz więcej pomysłów na organizację wycieczek firmowych w państwach takich jak Węgry, Czechy, Słowacja lub Bałkany. Nasza firma proponuje wyjątkową opcję zaplanowania wycieczki integracyjnej odbywającej się w Budapeszcie – pięknej stolicy Węgier, położonej niezwykle malowniczo nad Dunajem. Jak sprawić, by stała się intrygująca jako motyw przewodni wyjazdu dla Twojego zespołu? Wśród naszej oferty znajdziesz wiele inspiracji, które z pewnością mogą zafascynować zarówno Ciebie, jak i Twoich pracowników w team’ie!

Budapeszt – magiczne miasto na dwóch brzegach Dunaju

Budapeszt to marzenie dla każdego admiratora cudownych widoków i zapierających dech w piersiach zabytków. Jest w stanie zaserwować świetną lekcją historii oraz kultury, która zostanie w pamięci na długo. Atrakcyjności Budapesztu nie jest w stanie nawet przyćmić dość ciężka lokalna kuchnia – w sumie wyjazd integracyjny to też świetna okazja, aby móc sobie pofolgować w kwestiach żywieniowych. Co powinno znaleźć się w programie takiej wycieczki według naszego zamysłu na formułę?

  • wieczorny spacer wokół Parlamentu, przejście mostem łączącym Budę i Peszt,
  • zwiedzanie Baszty Rybackiej oraz Wzgórza Zamkowego razem z Zamkiem Królewskim,
  • rejs statkiem po Dunaju,
  • relaks kąpielowy w słynnych  basenach termalnych kąpieliska Szechenyi,
  • uroczysta kolacja z lokalną muzyką i zespołem występującym na żywo, odbywająca się w tradycyjnej czardzie węgierskiej
  • opcjonalnie: rowerowy objazd wyspy św. Małgorzaty

Jeżeli powyższa opcja wycieczki firmowej do Budapesztu brzmi dla Ciebie w tak interesujący  sposób, że sam chętnie byś się na nią wybrał i chcesz zaplanować coś podobnego dla swojej grupy pracowniczej,  zachęcamy do kontaktu i współpracy organizacyjnej z nami – zapewniamy najwyższą jakość usług i atrakcyjne warunki.