Czujesz, że Twojemu zespołowi coraz bardziej brakuje motywacji i chęci do wspólnej pracy? Chcesz poprawić ich efektywność w sposób oryginalny i zapamiętywalny? Pamiętaj, że zmobilizowana grupa to grupa wypoczęta oraz posiadająca balans pomiędzy życiowymi przyjemnościami dla siebie a pracą! Dlatego propozycją z naszej strony jest podejście strategiczne – tak, aby Twoi pracownicy poczuli oderwanie od codziennej rzeczywistości przy jednoczesnej próbie nabrania sił do wzmożonej produktywności podczas wykonywanych zadań! W takim przypadku przyda się mała dawka adrenaliny, a jej na pewno nie powinno zabraknąć podczas firmowego wieczoru na wyścigowym torze gokartowym. To nie tylko fantastyczny rodzaj rozrywki, ale również czynnik prawdziwie rozbudzający zdrową rywalizację, niezbędną do właściwego funkcjonowania w strukturach tworzenia projektów zespołowych.

Wieczór firmowy z dreszczykiem emocji? Wyścig na torze gokartowym zapewni to z nawiązką

Tor gokartowy to miejsce gwarantujące zdecydowanie niepowtarzalne emocje – możliwość sprawdzenia swoich sił i podjęcia rywalizacji z innymi uczestnikami to coś, co po prostu musi napędzać do podniesienia rękawicy na ringu walki. Nieważne, czy członkowie Twojego firmowego zespołu są początkujący w tej dziedzinie, czy mieli już do czynienia z atrakcjami podobnego typu – tu liczy się przede wszystkim dobra zabawa i umiejętność wczucia się w określoną atmosferę. Jak wyglądają nasze propozycje inspiracji przygotowania eventu firmowego odbywającego się na torze gokartowym?

  • spotkanie z profesjonalistami – instruktorami, którzy wprowadzą uczestników w tajniki jazdy na gokartach,
  • wyścigi w grupach według poziomu zaawansowania,
  • specjalne nagrody-niespodzianki dla wygranych,
  • poczęstunek w postaci szwedzkiego stołu dla wszystkich biorących udział w wyścigu

Jeżeli interesuje Cię przedstawiona przez nas formuła urządzenia wieczoru firmowego na wyścigowym torze gokartowym, nie zwlekaj, tylko napisz lub zadzwoń nas – pomożemy Ci w organizacji i dopięciu na ostatni guzik każdego szczegółu wydarzenia!