Przebranie postaci z bajek – dlaczego „żywi” bohaterowie dają tyle radości?

2021-06-15T14:44:50+02:0009 czerwca 2021|Agencja Eventowa, Atrakcje|

Idea przebierania się za postaci z bajek sięga zamierzchłych czasów, gdy na świecie powstał pierwszy disneyland. Jedną z jego cech charakterystycznych jest to, że po ścieżkach i uliczkach tego wesołego miasteczka, przechadzają się postaci z bajek. Machają, pozują do zdjęć, a nawet przytulają. Cieszą dzieci i dorosłych.

W jakie postaci z bajek można się przykładowo wcielić?

– Myszka Minnie – wiecznie uśmiechnięta, z dużymi uszami i kokardą, uwielbiają ją wszystkie dziewczynki,

– Kubuś Puchatek – nieco głupiutki miś o bardzo małym rozumku, ale za to ogromnym sercu.

– Królewna śnieżka – jej wiernymi kompanami były krasnoludki i wspólnie realizowali dośc popularny ostatnio plan na życie, jakim jest zgodność z naturą i jej poszanowanie,

– Pinokio – chłopiec z drewna, który miał jedną przypadłość. Gdy kłamał, rósł mu nos, więc wszyscy wiedzieli, czy mówi prawdę, czy też nie.

Dlaczego przechadzające się między uczestnikami eventu postacie z bajek mogą przysporzyć wiele radości?

– ideą Walta Disneya było, aby dać światu nieco radości, ucieszy z życia, pozytywnych doznać i uśmiechu. Sam Disney miał niełatwe życie, dlatego dobrze wiedział, jak ważna jest pogoda ducha. Uśmiechnięte postaci z bajek właśnie rozpromieniają duszę człowieka i jakby wlewają do niej nową nadzieję,

– postacie z bajek przywodzą na myśl słodki okres dzieciństwa, gdy nie trzeba było jeszcze walczyć o przetrwanie, a największym problemem było to, czy wróżka zębowa na pewno nas odwiedzi, albo czy Mikołaj zechce zjeść pozostawione na kominku ciasteczka i mleko. Powrót do tych chwil może mieć właściwości terapeutyczne.

Wpuśćcie pomiędzy siebie postacie z innych światów. Poznajcie ich osobiście, przytulcie, podziękujcie za lata wspólnego wychowywania się i te wszystkie miłe chwile, gdy bajkowi bohaterowie dodawali otuchy. Jeśli jesteście zainteresowani ich poznaniem, koniecznie skontaktujcie się z naszą firmą. Wiemy, gdzie ich spotkać, a także jak ściągnąć na Wasz event!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE