Świętowanie wspólnego życia może być niezwykle budujące dla samych zainteresowanych. Warto więc obchodzić jubileusze i rocznice. Może akurat jesteście parą, która niebawem będzie obchodziła właśnie swój jubileusz? Jeśli tak, to koniecznie przeczytajcie tę ofertę do końca i zastanówcie się, czy może warto zafundować sobie odrobinę magii sprzed lat, gdy decydowaliście się na wspólne życie!

Gdzie może się odbyć?

  1. W chatce góralskiej – w otoczeniu baranów, łąk, sielskiego życia i niekończących się serów i oscypków. Odpoczynek i świętowanie w otoczeniu natury koi zmysły, dobrze spaja istniejące więzi i prowadzi do jeszcze większego szczęścia i spokoju psychicznego.
  2. W restauracji – jeśli preferujecie bardziej stonowany i elegancki sposób spędzania wolnego czasu. Na Sali nie zabraknie też stoisk, scenografii, kapeli i innego rodzaju rozrywek dla gości.
  3. W zaczarowanym ogrodzie – Gdzie fontanna czekolady, śpiewające ptaki i piknik z pewnością stworzy sielankową i utopijną atmosferę.
  4. W kameralnej Sali koncertowej lub zamku – czy wiedzieliście, że można nająć sale pałacowe lub zamkowe tylko dla siebie? Wchodząc w klimat dworzańsko-książęcy, będziecie mogli poczuć się wyjątkowo i dostojnie.

Jakie atrakcje czekają na jubilatów?

  1. Romantyczna muzyka – doda nastrój i wprowadzi wszystkich w klimat imprezy z okazji rocznicy lub jubileuszu małżeńskiego.
  2. Gry małżeńskie – które pokażą wszystkim gościom, jak dobrze się znacie po tylu latach!
  3. Zimna płyta – przekąski są bardzo mile widziane, bo głodni nie jesteśmy sobą.
  4. Retro Fotobudka – aby zapewnić sobie małe pamiątki z tego wydarzenia, które będziecie później wspominać z nostalgią po wielu minionych wiosnach.

Wszystko zależy od tego, jaki styl preferują jubilaci. Jako firma eventowa doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że oczekiwania naszych klientów są zupełnie odmienne i rozmaite. Dlatego też jesteśmy w stanie dostosować organizowane przez nas imprezy do Waszych preferencji, ponieważ liczy się to, abyście byli zadowoleni. Jeśli macie do nas jakiekolwiek pytania, to kierujcie je do nas drogą mailową lub telefoniczną. Serdecznie zapraszamy!