Koncert to nie tylko muzyka, chociaż to ona jest najważniejsza i to dla ulubionych zespołów czy artystów właśnie wybieramy się na nie. Koncert to artystyczne widowisko, na które składa się wiele różnych czynników. Gra świateł, efekty specjalne, choreografia, stroje – to wszystko tworzy nierozłączną całość. By koncert był prawdziwie niezapomnianym przeżyciem, każdy element musi być dopracowany perfekcyjnie, w najdrobniejszych szczegółach. By tego dokonać, potrzebny będzie odpowiedni sprzęt. Jaki? I skąd go wziąć?

Oprawa koncertu – co będzie potrzebne?

            Profesjonalny sprzęt gwarantuje najwyższą jakość. Nie możemy pozwolić sobie na gasnące lampy czy trzeszczące głośniki, które skutecznie zniweczą wszelkie nasze starania.  Oprócz nagłośnienia i oświetlenia, potrzebna także będzie odpowiednia scena. Musi być ona dopasowana do naszych indywidualnych potrzeb, sali, w której odbędzie się wydarzenie, albo do warunków zewnętrznych, jeśli planujemy koncert open air. Przydać się mogą także telebimy, zestaw dekoracji w postaci tematycznej scenografii na pewno zbuduje odpowiedni nastrój, a jeśli marzą nam się dodatkowe efekty specjalne, warto pomyśleć o, przykładowo, pokazie laserowym.

Najlepsze rozwiązanie – szybkie i proste!

            Jak najprościej zapewnić sobie profesjonalny sprzęt? Wypożyczając go! Agencja eventowa, jaką jest Whatevent, posiada w swojej ofercie najwyższej jakości sprzęt, dzięki któremu z łatwością stworzysz pełną oprawę dla swojego koncertu. Nagłośnienie, oświetlenie, podesty sceniczne – wszystko w pełni mobilne i gotowe pojawić się tam, gdzie tylko zechcesz! Zaletą wypożyczonego sprzętu jest to, że zupełnie o nic nie musisz się martwić. Agencja zajmie się wszystkim za Ciebie!

Zostaw to nam!

            W Whatevent kierujemy się jakością i nie tolerujemy półśrodków. Sprzęt, który oferujemy, jest  zawsze najwyższej jakości. Posiada wszelkie atesty i spełnia najsurowsze wymogi bezpieczeństwa. Nasi fachowcy nie tylko przywiozą go na miejsce, ale też zajmą się montażem i będą czuwać nad przebiegiem wydarzenia. A jeśli zechcesz, zadbamy także o scenariusz i efekty specjalne, stworzymy niepowtarzalną aranżację dekoracyjną. Z nami niczego nie ryzykujesz! Dołożymy wszelkich starań, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik i poszło po Twojej myśli!