Czy słyszeliście kiedyś o czymś takim, jak łózko wodne? Cały koncept polega na tym, że wewnątrz łózka, umiejscawiana jest woda lub inna płynna substancja, która ją imituje. Kładąc się więc na nim, mamy wrażenie, jakbyśmy dryfowali po wodzie. Czy to nie jest wspaniałe? Koncept pojawił się w amerykańskich filmach już całe lata temu. Dzisiaj sami możecie położyć się na takim łóżku i je wypróbować, jeśli tylko macie taką ochotę! Wystarczy się z nami skontaktować, a my zajmiemy się resztą!

Na jakie okazje?

  1. Imprezę studencką
  2. Jubileusz wesołego szefa
  3. Integrację firmową
  4. Eventy związane z nowymi technologiami
  5. Wieczór kawalerski

Czy symulatory mają sens?

Jeśli chcemy się przekonać o danych wrażeniach czy doświadczeniu, a nie mamy możliwości na zakup oryginalnego sprzętu, to symulatory powiedzą nam, „jak to jest”. Wrażenia pozostają więc te same, a my wychodzimy ze zdarzenia usatysfakcjonowani. Brzmi świetnie, prawda? I w istocie takie jest! Nie trzeba bowiem wiele, żeby urozmaicić sobie życie i doświadczać nowego i lepszego. Dzisiejsze czasy pozwalają na mnogość rozwiązań, dlatego zachęcamy do odważnego stawiania kroków na drodze dalszego życia i korzystania z symulatorów! Szczególnie, jeśli chodzi o atrakcję na ważny albo śmieszny event. Zapewniamy, że dobra zabawa gwarantowana!

Nasza firma działa w branży eventowej od wielu lat. To sprawia, że doskonale wiemy, czego możecie potrzebować i jak wpłynąć na przebieg wydarzenia w ten sposób, aby uczestnicy zapamiętali go do końca życia! Zadowolenie naszych klientów stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego możecie być pewni, że zadbamy o Wasze oczekiwania. Serdecznie zachęcamy do kontaktu – możecie to zrobić drogą mailową albo telefoniczną, jak jest Wam wygodniej. Zapraszamy i do usłyszenia!