Konferencje wege to sytuacje, gdy całe spotkanie jest dostosowane do stylu życia, a w szczególności do diety osób niespożywających produktów pochodzenia zwierzęcego. Na tym wydarzeniu muszą się wiec pojawić przekąski i napoje, które nie pochodzą od zwierząt, aby goście mogli swobodnie i bez krępacji spożywać te posiłki. Co ciekawe, konferencja może dotykać treści związanych z weganizmem, ale zupełnie nie musi. Mogą się pojawić wege elementy w wystroju, dekoracji lub w związku z posiłkami. Wszystko jednak można dostosować do Waszych potrzeb i wymagań.

Jakie jadłospis jest mile widziany?

Szczególnie ten bogaty w warzywa i owoce. Można z nich zrobić mnogość potraw, tak na ciepło jak i zimno, w zależności od pory roku i upodobań. Przekąski mogą być serwowane na słodko albo słono. Pojawią się warzywne koktajle, owocowe musy i ciasteczka, dania z polewami i różnorakie warzywa z dipami. Brzmi zachęcająco, prawda? Taka dieta nie tylko jest niezwykle zdrowa i budzi zainteresowanie zebranych, ale także wygląda estetycznie, jest kolorowa i wręcz „instagramowa”.

Dla kogo jest przeznaczona?

Jeśli w Waszej firmie pracuje sporo osób, mających dietę wykluczającą produkty odzwierzęce, to ta oferta jest idealnie skrojona dla Was! Konferencje wege to doskonała opcja dla wszystkich, ponieważ dieta warzywna jest dość uniwersalna. Nie ma więc w tym zakresie żadnych wykluczeni i z całym sumieniem możemy ją polecić wszystkim. Nada się na wydarzenia mniejsze – kameralne, ale także większe, angażujące spore grono odbiorców.

Nie wahajcie się z nami kontaktować, bierzcie za telefon i dzwońcie! Doskonale wiemy, że Wasze potrzeby, styl życia albo zainteresowania mogą być niepopularne, albo niszowe. To jednak nic nie szkodzi, bo nasza firma jest nastawiona na indywidualny kontakt z klientem i zależy nam na tym, abyście byli usatysfakcjonowani w pełni. Jeśli macie zatem do nas jakieś pytania lub coś jest niejasne, to z chęcią Wam wszystko wytłumaczymy. Skontaktujcie się z nami, a ustalimy szczegóły tej oferty. Do usłyszenia!