Bliski sąsiad i stolica – idealny pomysł na wycieczkę firmową

Propozycje wycieczek firmowych coraz częściej sięgają nawet bardzo odległych krajów i wymyślniejszych destynacji. To oczywiście plus, że możemy być obywatelami świata, zabierając na daleki wyjazd integracyjny nasz zespół, jednak warto również docenić urok, lokalizacji, które są położone dość blisko naszego kraju, a jednocześnie zachwycają Europę i świat swoim pięknem. Takim miastem jest Praga – stolica Czech, uważana za jedno z najciekawszych oraz najpiękniejszych miejsc na mapie Europy. Również my, jako firma z wieloletnim doświadczeniem, uznaliśmy je za interesujący kierunek dla wycieczki Twojego team’u, aby nie tylko umocnić więzi między pracownikami, ale również wybrać się na pasjonującą lekcję historii i kultury, co przekłada się rzecz jasna na poszerzenie horyzontów i oderwanie od codziennej rzeczywistości. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi inspiracjami, mieszczącymi się w programie takiego wyjazdu!

Czeski humor, Karel Gott i piwo w jednym? Zabierz swój zespół firmowy w podróż do lokalnego bogactwa kulturowego

Czesi posiadają niezwykle barwną kulturę, od lat dostarczającą wielu łez wzruszeń i powodów do uśmiechu. Kundera, Forman, Gott, Vondraćkova… to zaledwie kilka przykładów nazwisk, które utożsamiamy z czeskim folklorem i tradycją w różnych dziedzinach sztuki. Praga to nie tylko wartościowe i powszechnie znane zabytki, ale również miasto nietypowych muzeów, bogatego życia nocnego oraz rozmaitych wydarzeń kulturalnych. Czego naszym zdaniem nie powinno zabraknąć w programie wycieczki firmowej do stolicy Czech?

  • rejsu statkiem po Wełtawie,
  • zwiedzania Hradczan, w tym Zamku Praskiego, klasztoru na Strachowie, zabudowań Kancelarii Prezydenckiej,
  • wizyty w Pałacu Królewskim i na słynnej miniaturowej Złotej Uliczce,
  • spaceru wzdłuż Wełtawy Mostem św. Karola i aleją Vaclawskie Namesti,
  • wizyty i degustacji w praskich mini-browarach,
  • tradycyjnego poczęstunku i gościny w dzielnicy żydowskiej,
  • wieczornej zabawy integracyjnej z lokalnym cateringiem w gospodzie

Jeśli uważasz, że powyższa propozycja to coś, co nie tylko zadowoli, ale również zaciekawi i zaintryguje Twój firmowy zespół – jako możliwość obcowania z czeskim folklorem twarzą w twarz – skontaktuj się jak najszybciej z nami! Będzie nam niezwykle miło poprowadzić Cię przez całość drogi organizacyjnej do ostatecznego przygotowania wycieczki firmowej dla Twoich pracowników!