To, że imprezy integracyjne rządzą się swoimi prawami wiemy tak dobrze jak nikt inny. Ich organizacją zajmujemy się już od kilkunastu lat, dzięki czemu wiemy najlepiej co sprawdzi się na takim wydarzeniu. Jeżeli masz wśród swoich współpracowników zapalonych graczy, zorganizuj dla nich turniej z wykorzystaniem różnego rodzaju konsoli do gier.

Różne konsole równają się niezwykłej zabawie

Każdy z graczy z pewnością podpisze się pod zdaniem, że rodzaj konsoli ma duży wpływ na jakość i specyfikę gry. Aby sprostać oczekiwaniom wszystkich zgromadzonych na evencie uczestników – można przecież wymienić dla każdej konsoli tylu samu zwolenników co przeciwników – wynajmij dla nich prawdziwą, różnorodną petardę. PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, Nintendo czy też Pegasus to jedne z mixów jakie możemy dla Ciebie stworzyć. Oczywiście do każdej z konsol posiadamy wyposażenie dodatkowe jakie wychodziło do danego modelu. Od kontrolerów ruchu, czy też gogli wirtualnej rzeczywistości, po maty do tańczenia, karabiny i instrumenty muzyczne.
W zależności od tego, jaki chcesz nadać charakter imprezie, można dopasować odpowiednie gry jak i same konsole. Tematyka imprezy wpadająca w klimat retro, będzie się świetnie uzupełniać z bardziej legendarnym i kultowym wyposażeniem. Mowa tutaj o grach na Pegasusa czy też Nintendo. Jeżeli styl eventu ma być bardziej nowoczesny dobrym rozwiązaniem będzie także postawienie na nowinki technologiczne, jak na przykład gry w goglach wirtualnej rzeczywistości, czy profesjonalne stanowiska do symulatorów wyścigów. Wszystko zależy od sprecyzowania potrzeb w jakie wpasować mamy charakter gier i sprzętu.

Wynajem konsol od Whatevent

Decydując się na wynajem konsoli od naszej agencji eventowej, otrzymujesz kompleksową usługę na najwyższym poziomie. Pomożemy w doborze odpowiedniego sprzętu oraz jego ilości tak, aby zoptymalizować dostępność dla każdego uczestnika. Zajmiemy się transportem i montażem, a także – dla mniej wprawionych graczy – przeprowadzeniem instruktażu. Sprzęt będzie oczywiście przez nas wcześniej skonfigurowany pod indywidualne, ustalone wcześniej wymagania. Dysponujemy także szerokim asortymentem ekranów i rzutników, bez których wynajem konsoli staje się bezcelowy. Tak więc jeżeli potrzebujesz kompleksowej obsługi, zdaj się na agencję Whatevent!