Organizacja eventu w stylu szkoły przetrwania

Survivalowa noc pod gołym niebem, a może zdobywanie górskich szczytów w ciemną noc? Wszystko może się zdarzyć na imprezie w stylu szkoły przetrwania. Będzie mnóstwo przygód, dobrej zabawy, dreszczyku emocji i przede wszystkim spora dawka adrenaliny. Co musisz zrobić, by zorganizować taki event? Jak sprawić, by był on niezapomniany dla uczestników? Służymy pomocą!

Event szyty na miarę oczekiwań

Szkoła przetrwania to przede wszystkim nauka umiejętności radzenia sobie z przeszkodami bez użycia nowoczesnych narzędzi. Dlatego na takiej imprezie nauczycie się, jak rozpalić ognisko, w jaki sposób zbudować namiot, by przetrwać w nim noc, jak rozpoznawać, że zbliżają się dzikie zwierzęta, jak zdobyć pitną wodę, gdy pod ręką nie ma kranu ani źródła oraz, co znaleźć w lesie do jedzenie, by nasycić się na długi czas.
To tylko kilka, z kilkudziesięciu propozycji zabaw, jakie jesteśmy w stanie Państwu zaoferować. Teraz pora na przedstawienie scenografii oraz szczegółów współpracy z agencją eventową Whatevent.

Scenografia eventowa w stylu survivalowym

Na początku zajmiemy się dekoracją oraz przygotowaniem scenografii. Idealna będzie impreza w plenerze, pod gołym niebem. Później wplecione zostaną odpowiednie zabawy w cały plan wydarzenia, które poprowadzi wykwalifikowany konferansjer. Pojawią się także odpowiednie efekty specjalne, które nadadzą eventowi klimatu rodem z prawdziwej szkoły przetrwania.

Organizacja eventu w stylu szkoły przetrwania

Jako agencja z długim stażem, jesteśmy doświadczeni w organizacji każdej imprezy. Potrafimy przygotować spektakularne widowiska, o niepowtarzalnym klimacie. Z tego powodu zaufało nam już tysiące klientów. Państwo również mogą do nich dołączyć. Wystarczy, że zadzwonicie do nas lub napiszecie wiadomość na maila i w ten sposób dogramy wszystkie szczegóły współpracy.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE