Ogródkowe imprezy mają wiele zalet. Świeże powietrze sprzyja zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Także więcej aktywności i atrakcji można zorganizować w otwartej przestrzeni. Bankiet w ogrodzie to niebanalna propozycja dla tych, którzy chcą nieco odetchnąć od Sali i pomieszczeń zamkniętych. Jeśli więc czeka Was okazja do świętowania lub wspólnego posiłku z bliskimi, rodziną albo współpracownikami, to koniecznie przeczytajcie do końca!

Dlaczego warto organizować eventy w ogrodach?

 1. W otoczeniu natury lepiej odpoczywamy – roślinność koi nasze zmysły. Kolor zielony uspokaja nasz wzrok i cieszy swoją naturalnością.
 2. Ogród ma duże przestrzenie – a tam, gdzie jest szerokie otoczenie, tam możliwości wyłącznie wzrastają, ponieważ można zaangażować w nie więcej atrakcji i inicjatyw.
 3. Estetyka ma znaczenie – kwiaty, owalne kształty czy żywopłoty odgrywają rolę estetyczną i zaspokajają nasze potrzeby w zakresie wrażeń estetycznych i piękna.
 4. Świeże powietrze dotlenia organizm – a jest to ważne szczególnie przy ciepłej pogodzie – w ogrodzie jest przecież po prostu przyjemniej!
 5. Jest to pomysł nietypowy – a to, co jest zwykłe, bez pomysłu i zwyczajne, szybciej nas nudzi. Z kolei innowacyjne rozwiązania zapadają na długo w pamięć i inspirują uczestników do dalszych działań.

Na jakie okazje?

 1. integracja firmowa,
 2. spotkanie biznesowe,
 3. podsumowanie etapu firmy,
 4. miła rocznica w rodzinie,
 5. świętowanie sukcesu w firmie,
 6. jubileusz prezesa firmy albo pracownika.

Nasza firma z chęcią zorganizuje bankiet w stylu ogrodowym w pięknych okolicznościach przyrody. Prawdopodobnie ta oferta wzbudziła Wasze zainteresowanie i zrodziły się Wam jakieś pytania – zachęcamy do ich otwartego zadawania, ponieważ jesteśmy otwarci na klientów i ich sugestie. Dbamy o to, abyście byli zadowoleni. Możecie się z nami kontaktować drogą mailową lub telefoniczną. Wspólnie ustalimy szczegóły przedsięwzięcia oraz rozwiejemy Wasze wątpliwości. Bardzo serdecznie zapraszamy i mamy nadzieję – do usłyszenia!