Ten młody czarodziej już dawno skradł serca nas wszystkich. O szlachetnym sercu okularnik dojrzewał na naszych oczach kilka lat temu. Jedną z rzeczy, z którą musiał się mierzyć, była lekcja botaniki. Nieco szalona i nietypowa, a jednak tak ciekawa i inspirująca. Pamiętacie może te rekwizyty, specyfikę wydarzenia i piękną szklarnię? Jeśli również marzycie o takiej stylistyce, to z radością Was tam zabierzemy! Musicie tylko nam zaufać i powierzyć obowiązki w nasze ręce. Harry już czeka na Was!

Co musi się znaleźć na tej imprezie?

  1. Mnóstwo dobrego jedzenia związanego z botaniką, ziołolecznictwem, witarianizmem i wszystkim, co może się dobrze kojarzyć z botaniką. Są to rośliny, owoce, ziemia, woda, Słońce i wszystko, co jest związane z naturą.
  2. Muzyka z Harrego Pottera, bo wszyscy uwielbiamy te kompozycje, kojarzące się z nauką, przyjaciółmi i piękną angielską architekturą.
  3. Warsztaty z botaniki, a wiedzy – szczególnie tak nietypowej – nigdy dość.
  4. Symulator lotu gryfem, bo choć sama lekcja jest ciekawa i potrzebna, to jak na prawdziwych czarodziejów przystało, będziecie się musieli po niej rozerwać, a w świecie czarodziejów nie ma niczego lepszego, niż lot Hipogryfem!

Dlaczego warto organizować integracje tematyczne?

Jest to unikalny sposób na to, aby poznać siebie samego oraz innych od zupełnie innej strony. Na co dzień nakładamy na siebie wiele masek, czasem zupełnie niepotrzebnie, a czasem z konieczności. Wymaga od nas tego charakter pracy, środowisko, nietypowa sytuacja, czy jakiekolwiek inne czynniki. Stając w obliczu imprezy tematycznej, jesteśmy bardziej elastyczni doświadczamy czegoś zupełnie nowego, ciekawego i niecodziennego.

Jeśli jesteście tak zakręceni na punkcie dobrej zabawy, jak i my, to koniecznie skontaktujcie się z naszą firmą. Eventy to cały nasz świat, dzięki czemu możecie być pewni, że poświęcimy 100% naszej energii na to, abyście byli usatysfakcjonowani. Satysfakcja to bardzo ważna rzecz w kontaktach usługowych.