Poszukujesz oryginalnego pomysłu na atrakcje na twoim evencie? Chcesz zaskoczyć uczestników imprezy wykorzystaniem nowoczesnych technologii? Agencja Whatevent ma dla ciebie fantastyczne rozwiązanie – wynajem stanowiska druku 3D.

Drukarki 3D – znamy się tylko z widzenia

Wiele osób słyszało o nowoczesnej technologii, która umożliwia drukowanie przestrzenne, jednak niewiele z nich miało rzeczywistą okazję przyjrzeć się temu procesowi z bliska. Do stworzenia czegoś, niczym za pomocą czarodziejskiego ołówka, potrzebujemy komputera ze specjalnym oprogramowaniem oraz drukarki 3D z materiałem z tworzywa sztucznego do trójwymiarowego wydruku. W zależności od potrzeb i pomysłu jaki chcemy zrealizować, do wykonania odpowiedniego przedmiotu możemy wykorzystać wspomniane wyżej tworzywa sztuczne, a także materiały topliwe. Tu coś dla wszystkich wielbicieli słodkości – czekolada jest fantastycznym tworem do druku trójwymiarowego. Dostępność tego typu sprzętu drukującego jest coraz większa, jednakże te naprawdę precyzyjne, z bardzo dobrą jakością i precyzją wydruku, nadal są zbyt drogie, aby każdy mógł pozwolić sobie na taki wydatek. Dlatego świetnym pomysłem jest wynajęcie całego stanowiska druku trójwymiarowego na event. Dzięki temu, każdy z uczestników, będzie miał wyjątkową okazję do wydrukowania elementu stworzonego według swojego własnego pomysłu. Można będzie również spróbować sklonować już istniejący przedmiot. Nie trzeba być mega maniakiem komputerowym, aby poradzić sobie z obsługą sprzętu i programu. Do każdego stanowiska przypisany jest instruktor, który krok po kroku objaśni proces tworzenia elementu w programie, oraz wyjaśni obsługę samej drukarki. Praca będzie odbywać się pod jego czujnym okiem, dzięki czemu każdy będzie mógł otrzymać wyjątkową pamiątkę stworzoną przez siebie.

Wynajem drukarki 3D

Zlecając nam proces obsługi eventu pod kątem wynajmu stanowiska 3D, zyskujesz fantastyczną atrakcję, która na pewno zaskoczy wszystkich zgromadzonych gości. Agencja Whatevent zadba o każdy szczegół związany ze stanowiskiem, łącznie z profesjonalistami, znającymi działanie tego trójwymiarowego sprzętu od podszewki. Drukarki, które znajdziesz w naszej ofercie, są jednymi z najlepszych dostępnych na rynku – dzięki temu zabawa będzie naprawdę interesująca i wciągająca.