Organizacja imprezy integracyjnej

2021-09-13T01:21:13+02:0012 września 2021|Imprezy firmowe|

Event integracyjny dla Twoich pracowników nie może być nudny. Zależy Ci, by wszyscy świetnie się bawili i jak sam cel spotkania wskazuje, zintegrowali oraz lepiej poznali. Dlatego plan i organizację takiego wydarzenia najlepiej powierzyć profesjonalistom. Chętnie przygotujemy dla Ciebie zarys imprezy i pomożemy Twojej kadrze lepiej się poznać.

Impreza tematyczna

Pomysłem numer 1 jest zorganizowanie imprezy tematycznej. Ogromną zaleta takiego eventu jest fakt, iż goście mogą poczuć klimat dowolnego przedziału czasowego, kultury, Państwa, czy nawet kina. Dla przykład, idealnym pomysłem na imprezę tematyczną jest starożytny Egipt, klimat Hollywood, czy wydarzenie kryminalne. Goście przebierają się za postacie z tamtych lat lub wydarzeń, a scenografia tworzy niepowtarzalną atmosferę. Do tego odrobina rozrywek, przednie atrakcje i gry zespołowe, pomagające się zintegrować.

Impreza w plenerze

Kolejną propozycją imprezy integracyjnej może być event w plenerze. Na przykład zimowy wypad w góry, czy letnia wycieczka nad morze. W ciągu dnia, zorganizujemy dla Was mnóstwo atrakcji: zjazdy na nartach, kulig, jazda na łyżwach, wycieczki po górskich szlakach, czy poszukiwanie przygód. Z koeli wieczorem, przy kominku, ognisku, gach planszowych i grzanym winie, będziecie mieli okazję poznać się jeszcze lepiej, zaprzyjaźnić i zintegrować.

Impreza integrująca

Następny pomysł na świetną imprezę dla pracowników to wypad do Escape Roomów. W takim miejscu uczestnicy wyprawy są zamykani w jednym z kilku pokojów i aby z niego wyjść, w ciągu godziny muszą rozwiązywać skomplikowane zagadki. To dobra alternatywa dla zwykłych i nudnych eventów przy piwie i kręglach. Escape roomy oferują nie tylko świetną zabawę, ale również uczą pracy w grupie. Ta ostatnia umiejętność jest z pewnością nieodzowna, by firma mogła działać prężnie.

Chętnie zorganizujemy Twoją imprezę integracyjną i zapewnimy Twojej kadrze rozrywkę oraz atrakcje na wysokim poziomie. Zapraszamy do współpracy. Możesz wysłać nam wiadomość mail lub skontaktować się telefonicznie.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE