Lata 70’ to piękny czas nie tylko dla osób, które zdążyły się w nich urodzić i wychować, ale także dla wszystkich tych, którzy mają ochotę na mini powrót do przeszłości i posmakowanie tamtejszego klimatu. Zapraszamy Cię serdecznie na małą wycieczkę po czasoprzestrzeni. Przedstawiamy propozycję organizacji świetnego wieczoru tematycznego w klimatach lat 70’, czyli tak zwanego PRL-u.

PRL od podstaw

Czasy mleka dostarczanego pod drzwi, manifestacji na ulicach, pacynek, czy propagandy wolnościowej to okres szczególnie ważny w historii oraz wspomnieniach poprzedniego stulecia. Dlatego na Twojej imprezie nie zabraknie perfekcyjnie odtworzonej scenografii wprowadzającej wszystkich w okres lat 70’. Kartki na żywność, dolary, kolejki do Peweksu, manifestacje, przełom modowy i kulturowy. Materiałowe siatki na owoce, papier toaletowy na metrowym sznurku, czy szklanki musztardówki i poczciwa oranżada w szklanych butelkach. Ceraty na stołach, przykręcane talarze i sztućce na łańcuchach. Na ścianach plakaty ubóstwianych gwiazd muzycznych, czy też aktorów z „zachodu”, w których kochały się wszystkie kobiety. Nie zabraknie niczego, co tylko symbolizuje PRL.

PRL-owskie rozrywki

• Wymiana towarów luksusowych i kartek żywnościowych.
• Zakupy w Peweksie.
• Gra w karty na kartki.
• Tworzenie partii politycznej.
• Degustacja PRL-owskiej oranżady.
• Uczta na stołówce.

Oprócz typowo PRL-owskich rozrywek goście będą mieli okazje przebrać się w ubrania z tamtych lat i odgrywać scenki z kultowych filmów powstałych w latach 70’. Nie zabraknie także dobrej muzyki, która w tamtych czasach kreowała kulturę. Lokal zamieni się w typową domówkę rodem z PRL.

Jeżeli chciałbyś stworzyć z naszych zespołem WhatEvent właśnie taką imprezę, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Z naszym doświadczeniem i pomysłami nikt z gości nie będzie się nudził. Z kolei, by wieczór ten zapadł wszystkim głęboko w pamięci, oferujemy także wynajem foto-budki lub sesję z udziałem profesjonalnego fotografa. Zabawa na pewno będzie udana!