Wszyscy wiemy, że małe sukcesy i okazje należy celebrować, bo wtedy milej się idzie przez życie. Nagradzanie siebie za osiągnięcia jest ważne w budowaniu poczucia własnej wartości. Potwierdzi to z pewnością niejeden psycholog. Dlatego też proponujemy połączyć przyjemne z pożytecznym i zdecydować się na zakończenie roku szkolnego w pięknym ogrodzie. Natłok obowiązków i prac domowych z pewnością przytłacza niejednego młodego człowieka. Dlatego zachęcamy, by ulżyć im w tych trudach i wynagrodzić długie miesiące nauki.

Jakie atrakcje muszą się pojawić w ogrodzie?

  1. Stoisko z kolorowymi napojami – jak kwiaty pięknie rozkwitają na lato, mieniąc się tysiącem barw, tak orzeźwiające napoje sprawią radość spragnionym uczniom.
  2. Kolorowe girlandy z zadaniami w ramach gry – na każdej kartce jest napisane małe zadanie do wykonania. To sprawia, że przyjęcie nie będzie przyprawiało nikogo o nudę!
  3. Ognisko – na nim można smażyć kiełbaski, pianki albo chleb, co przywiedzie na myśl beztroskie dni harcerskich wypraw.
  4. Piniata – bo amerykańskie trendy ogrodowych biesiad, chętnie będą widziane przez młodych ludzi, którzy tak ochoczo śledzą wszystko, co przybywa do nas z Ameryki.

Czy ta impreza może być tematyczna?

Przyjęcia w ogrodzie zawsze mogą zawierać dany motyw przewodni, aby goście czuli się jeszcze bardziej dopieszczeni. Jednym z nich, może być motyw Pszczółki Mai, Lat 20, Amerykańskiej imprezy nastolatków albo przyjęcia nad basenem – możliwości jest mnogość, w zależności od tego, co preferują i oczekują goście. Z chęcią możemy Wam doradzić, czy Wasz event warto zorganizować i utrzymać w danej tematyce, czy zainteresować gości atrakcjami, dekoracjami i scenografią.

Jeśli trud organizacyjny tego przedsięwzięcia Was przerasta, a chcielibyście nagrodzić dziecko za jego starania podczas roku szkolnego, to nasza firma z chęcią w tym pomoże. Zajmujemy się branżą eventową od wielu lat, dzięki czemu doskonale wiemy, co się nada, co będzie potrzebne i jak ugryźć taką imprezę. Możecie się z nami skontaktować drogą mailową lub telefoniczną – jak Wam wygodniej. Odpowiemy na Wasze pytania i rozwiejemy wątpliwości. Do usłyszenia!