Escape room na świeżym powietrzu, czyli ucieknijcie z miasta

2021-12-29T22:00:54+01:0007 stycznia 2022|Agencja Eventowa, Imprezy plenerowe|

Czy nie zapragnęliście kiedykolwiek uciec z miejsca, w którym mieszkacie? Być może mieliście dość spóźniających się tramwajów, gwaru ulicy, szarości i monotonii? Albo znudziła Wam się wioska, w której mieszkacie i zamarzyliście o wielkich wieżowcach i możliwościach? Niezależnie od tego, jakie macie doświadczenia w tym zakresie, warto zabawić się w ucieczkę z miejsca, w którym mieszkacie, bo… być może okaże się, że gra nie jest jednak warta świeczki? Taki walor edukacyjny i zabawowy może mieść escape room na świeżym powietrzu, czyli gra zespołowa, której celem jest wydostanie się z miasta po spełnieniu pewnych zadań.

Impreza w pigułce:

  1. Zabawa odbywa się na pewnym terytorium miasta, a nie na całej jego powierzchni – jest to powodowane tym, że w przeciwnym razie gra musiałaby zająć wiele godzin lub dni.
  2. Kompleksowość przedsięwzięcia sprawia, że w niektóre miejsca będzie trzeba podjechać/podejść, ale dzięki temu przedsięwzięcie nabiera realizmu i aktywności na różnych polach.
  3. Gra ma charakter zespołowy, więc nie rozwiążecie zagadek w pojedynkę – Wasze umiejętności interpersonalne zostaną więc poddane próbie, a Wasze relacje będą się musiały na nowo zacieśnić.
  4. Wygrywa ta drużyna, która jako pierwsza upora się z zadaniami i opuści granice miasta, pieszo lub innym transportem… nic więcej nie zdradzimy!
  5. Wymagany jest dystans do siebie, prężne szare komórki i determinacja do świetnej zabawy!

Na jakie okazje escape room w plenerze może się sprawdzić?

  1. Wieczór panieński/kawalerski
  2. Impreza-niespodzianka dla znajomego
  3. Integracja rodzinna
  4. Rozpoczęcie studiów – nic tak nie zintegruje ekipy, jak wspólne działanie na rzecz wydostania się z miasta!

Tym razem możecie uciec z miasta i to dosłownie. Czy uda Wam się rozwikłać zagadkę i uporać się z przeszkodami, które staną na Waszej drodze? Przekonajcie się na własnej skórze, w jakiej kondycji są Wasze władze intelektualne. Nasza firma kompleksowo organizuje różnego rodzaju eventy w plenerze. Jeśli więc macie do nas jakieś pytania, śmiało dzwońcie lub piszcie, a podpowiemy Wam, dlaczego warto zdecydować się na opuszczenie miasta i odkrycie, co czeka poza nim… Do usłyszenia!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE