Wieczór panieński to jedyna okazja, w której przyszłe panny młode mogą wyglądać zupełnie inaczej niż każdego dnia w roku. Impreza, która nie tylko wiąże się ze świetną zabawą, ale sprzyja możliwościom kreatywnego podejścia do własnego życia. Przebrania, stroje i dekoracja, mają tu kluczowe znaczenie, aby poszaleć, nadając imprezie określonej tematyki.   Jest to jedna z ostatnich okazji w życiu singla, który jeszcze nie związał się w parę na długie lata.

Co się przyda do stylizacji wieczoru panieńskiego w stylu glamour?

Niezawodnymi dekoracjami na każdy wieczór panieński są balony. Balony lateksowe, które tak popularne w swojej formie i przekazie są od lat, zawsze spełniają swoje zadanie jak należy. Z roku na rok przybywa coraz więcej wzorów i grafik, które nadrukowane są na balony lateksowe i sprzedawane pod konkretny temat imprezy. Można zatem nabyć balony z nadrukiem ust, kryształów oraz napisów, w złotym, srebrnym lub różowo złotym kolorze. Ich uzupełnieniem, a także zdecydowanie większym efektem wizualnym, cechują się balony foliowe. Są dużo większe, posiadają różne kształty, i mienią się metaliczną poświatą. Ta metaliczna poświata, spaja się idealnie w stylu glamour, w którym lustra, błyski i kryształy są na porządku dziennym. Do takich balonów można dopasować również papierową zastawę w tej samej tonacji kolorystycznej. Papierowa zastawa przyda się do aranżacji dekoracji domu, ale można ją zabrać również do klubu czy na dalszą imprezę nocną, aby zachować ten sam styl w każdym miejscu w jakim panna młoda i uczestniczki się znajdą.

Nawiązując do domu i połyskujących elementów, do dekoracji warto dostosować także metalizowane słomki, banery, które zawisną na drzwiach i ścianach, dekoracyjne rozety czy pompony z bibuły, które dodadzą lekkości pozostałym metalizowanym elementom.

Dekoracja panny młodej i uczestniczek w stylu glamour

Dekoracja domu i imprezy nie może obyć się bez dekoracji samej panny młodej, świadkowej i pozostałych panien. Aby wszystkie kobiety wyglądały interesująco i pasowały do stylu glamour, warto sięgnąć po złotą koronę, konfetti wykonane z folii w kolorze np. różowego złota, szarfę satynową, którą przewiążą się uczestniczki jak na wybiegu miss czy okulary w kształcie pierścionka. Napisy oznajmujące styl imprezy i karteczki na patyku pomocne w wykonaniu zabawnych zdjęć do selfie na social media rozbudują imprezową atmosferę. Peruki, szal boa, czy metalowe przypinki dopełnią image uczestniczek glamour’owego spotkania.