Wprowadzenie nowego produktu lub nowej usług to stresujący moment w życiu każdego przedsiębiorcy. Mimo wcześniejszych badań rynkowych ciężko przewidzieć rzeczywiste zainteresowanie wprowadzoną nowością. Niektóre produkty, który początkowo były spisywane na straty zyskały olbrzymią popularność. Inne z kolei, które miały stać się hitami na skalę światową, szybko zostały zapomniane.

Sam moment wprowadzenia nowości na rynek ma bardzo istotne znaczenie. To od niego w dużej mierze zależy dalsze zainteresowanie produktem czy usługą. Nowości nie powinny przejść bez echa. Podpowiadamy, co możesz zrobić, by zapewnić nowemu produktowi lub nowej usłudze popularność od samego początku.

Zaprezentuj nowości szerszemu gronu

W dobie Internetu warto reklamowanie nowego produktu lub nowej usługi zacząć na stronie firmowej i w social mediach. Banery i posty zapowiadające nowość, zdradzające jedynie jej najciekawsze funkcje lub nowoczesne metody wykonywania danej usługi z pewnością zainteresują czytelników i sprawią, że będą oni wyczekiwać na premierę z wypiekami na twarzy.

Informacje o nadchodzących nowościach warto również umieścić w siedzibie firmy. Może być to forma plakatu lub banera umieszczonego w widocznym miejscu. Oprócz tego dobrze byłoby zainwestować również w ulotki, na których znajdzie się więcej szczegółów dotyczących nowego produktu czy nowej usługi.

Dzień premiery powinien odbyć się w huczny sposób. Zapewni to większe zainteresowanie wprowadzaną nowością. Możesz zorganizować go w siedzibie firmy lub w wynajętym do tego celu lokalu. W ciepłych miesiącach możesz zdecydować się również na pokaz nowości w plenerze.

Podczas pokazu to nowy produkt lub nowa usługa powinny grać pierwsze skrzypce. Warto zaprezentować je od praktycznej strony, organizując różnego rodzaju doświadczenia, pokazy czy warsztaty. Ludzie lubią wiedzieć, za co tak naprawdę płacą.

Całości dopełnią odpowiednio dobrana muzyka, oświetlenie, a także darmowe próbki, gadżety firmowe czy kupony zniżkowe.

Pokaz nowości firmowych z Whatevent

Premiera nowego produktu lub nowej usługi zbliża się wielkimi krokami? Skontaktuj się z nami, a zorganizujemy dla Ciebie pokaz, który ściągnie do Ciebie całe rzesze klientów! Zadbamy o to, by pokaz nowości firmowych był prawdziwym, widowiskowym, a przede wszystkim skutecznym marketingowo, show.