Świętowanie jubileuszu firmy to wspaniały czas, który jest tak samo ważny dla pracowników, jak i szefa! Warto upamiętnić te chwile huczną imprezą. Jeśli Twoja załoga lubi zaszaleć, mamy dla Ciebie idealny pomysł- Pool Party. Podczas pool party wcale nie trzeba pływać w basenie, można skorzystać z sauny lub jacuzzi! Dla każdego znajdzie się przyjemna atrakcja!

Pool Party, impreza z wakacyjnym motywem

Przyjęcie na basenie można zorganizować zawsze! Niezależnie od pogody. Jeśli chcesz urządzić pool pary zimą, zorganizujemy je na krytym basenie, natomiast jeśli pogoda będzie sprzyjała, wszystko odbędzie się na zewnątrz! Przygotujemy dla Was wiele atrakcji takich jak:

  • basen pełen ciepłej wody i materace do pływania,
  • drinki serwowane przez najlepszych barmanów,
  • wspaniałą oprawę muzyczną,
  • smaczne przekąski,
  • scenografię,
  • saunę,
  • jacuzzi.
  • piasek.

Wodny aerobik

Wspaniałą atrakcją, może okazać się zorganizowaniem wodnego aerobiku z profesjonalnym instruktorem. Taką atrakcję, można potraktować jako pomysł na zabawę, a nie jako trening! Każdy będzie mógł poćwiczyć w rytmie muzyki. Wspólne zabawy, jeszcze bardziej integrują gości. Zaraz po aerobiku, będziecie mogli udać się na degustację, przepysznego jedzenia, serwowanego przez kucharza. Scenografia, która idealne wpasuje się do klimatu imprezy nad basenem to bardzo ważny element, dlatego chcemy zaproponować Ci scenografie w stylu „Wakacje na Hawajach” lub imitacje plaży na Malediwach. Miło będzie, chociaż na jeden dzień oderwać się od rzeczywistości i przenieść się do błogiego miejsca. Pool Party, organizowane jest bardzo rzadko w Polsce. Dlatego pragniemy rozsławić tę imprezę, ponieważ wakacyjny klimat to najlepszy motyw przewodni! Umilać Wasz czas będzie profesjonalny DJ, który wie, jak podkręcić temperaturę i rozgrzać uczestników! To odważy i niesamowicie oryginalny pomysł na Jubileusz. Na pewno żadna firma, nie wydała takiego przyjęcia. Twoja może być pierwsza! Pool party organizujemy na terenie całej Polski.