Bankiet w piekarni, czyli uczta według wizji znanego pisarza

2021-11-07T19:56:22+01:0016 listopada 2021|Agencja Eventowa, Bankiety|

Twórcy literaccy znani są z ekstrawaganckich rozwiązań. Wiąże się to z chęcią zaimponowania innym pisarzom, dania upustu swojej kreatywności i emocjom, a nawet przeniesieniem swoich mar sennych na papier, aby i reszta ludzkości mogła je poznać. Czy słyszeliście jednak o tak dziwnym połączeniu, jak bankiet, czyli wykwintna okoliczność wspólnego spożycia posiłku oraz piekarnia, czyli miejsce pracy zdolnych piekarzy, którzy karmią nas każdego dnia wyrobami swoich rąk? Pewien pisarz tego dokonał, dlatego przeczytajcie do końca, dlaczego warto urządzić bankiet w piekarni.

Dla jakiej grupy uczestników jest przeznaczone takie wydarzenie?

Łatwo byłoby powiedzieć, że dla każdej, jednak pozwólcie nam przedstawić problem od innej strony. Czy każdy człowiek jest zwolennikiem nieznanego? Z pewnością nie. Jedni wolą utarte szlaki, tradycyjne rozwiązania i schematyczny sposób postępowania. Inni z kolei, czują się jak ryba w wodzie w dowolnie zakrojonej twórczości i fantasmagoriach malowanych na rzeczywistości. Nieoczywiste rozwiązania, takie, jak bankiet w piekarni, to raczej rozwiązanie dla drugiej grupy, ponieważ trzeba pewnej odwagi, by zdecydować się na nowatorskość.

Jakie dekoracje pojawiają się na bankiecie w piekarni?

  1. nawiązujące do pracy ludzkich rąk – czyli wszelkie rekwizyty, typu maszyny rzemieślnicze, garnki, przyrządy kucharskie, mąka,
  2. dużo wina i motywów winogron – wszak jest to często nieodłączny element miejsc, gdzie wyrabia się chleb. Kojarzy się, oczywiście z Włochami i słonecznym klimatem, dlatego akcent wina będzie mile widziany,
  3. różnorodne rodzaje chleba i wypieków pszennych,
  4. motyw drewna – zarówno desek, jak i stołów i krzeseł, przywodzących na myśl początki kształtowania się przemysłu.

Jeżeli jesteście ludźmi wymagającymi, lubiącymi nietypowe połączenia i zdolnymi do odważnych kroków, polecamy Waszej uwadze usługi naszej firmy – działami sprawnie i kreatywnie, zawsze dostosowując ofertę do indywidualnego klienta. Dzięki temu zapewniamy owocną współpracę, dzięki której przeżyjecie niezapomniany event czy wydarzenie. Macie pytania?

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE