14 lutego obchodzimy święto zakochanych. Celebrowane na całym świecie na różne sposoby, może być bardzo dobrą okazją na zorganizowanie imprezy dla par lub nawet dla tych, którzy wciąż poszukują swojej drugiej połówki. Oto kilka dobrych pomysłów na wyśmienitą walentynkową zabawę w Warszawie.

Walentynkowy rejs po Wiśle

 Rejs wynajętym specjalnie na okazję walentynek statkiem po Wiśle to wspaniały pomysł na romantyczną noc i dobrą zabawę. W program zabawy na statku można wprowadzić kolację przy świecach ze specjałami prosto od wykwalifikowanego szefa kuchni. Pary będą zachwycone również widokami rozpościerającymi się na horyzoncie i na pewno na długo zapamiętają klimat takiego romantycznego i oryginalnego wydarzenia.

 Speed dating na walentynki

 Bardzo ciekawą atrakcją na event walentynkowy może być speed dating (dosłownie: „szybkie randkowanie”). Polega on na zebraniu singli obu płci w takiej samej ilości i zapoznaniu ich ze sobą. Każdy z nich ma kilka minut na porozmawianie z drugą osobą i poznanie jej, a po upływie określonego czasu następuje nowa tura i zmieniają się rozmówcy. W specjalnych formularzach uczestnicy speed datingu zaznaczają, kto przypadł im do gustu i na podstawie tego są później parowani. To świetny sposób na poznanie nowych osób, a nawet na dłuższą znajomość. A walentynki to zdecydowanie doskonała okazja na organizację tego typu eventu.

 Impreza z motywami walentynkowymi

 Można też pójść w klasykę: zorganizowanie świetnej imprezy, tyle że okraszonej walentynkowymi motywami. Niech wystrój nie skąpi różu i charakterystycznych dla walentynek symboli, takich jak kupidyn czy serca. Goście mogą bawić się do najpiękniejszych utworów o miłości. Można też zorganizować maraton komedii romantycznych. Dobra zabawa gwarantowana.

Nieważne, jaki jest Twój pomysł na imprezę – nasza firma jest w stanie wesprzeć Cię w organizacji każdej. Agencja Whatevent ma wieloletnie doświadczenie w branży eventowej i jest gotowa spełnić każde Twoje życzenie z zakresu organizacji i obsługi wydarzeń. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i Twoją bezcenną satysfakcję. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.