Wiele firm zaczyna dążyć do zrzeszania pracowników nie tylko na polu budowania silnego zespołu, ale też integrować ich za pomocą spotkań łączonych z rodzinami. Doskonałą okazją, aby realizować tego typu założenia, są plenerowe pikniki i festyny dla firm, obfitujące w wiele atrakcji, które zadowolą z pewnością również najmłodsze pociechy pracowników. Czy utrzymane w takim stylu “garden party” ma szansę się sprawdzić? Jak najbardziej! Sprzyja temu atmosfera bardziej przytulna, prywatna, wręcz domowa – zupełnie różniąca się od dużo bardziej poważnego klimatu bankietowego. Do tego świeże przekąski i animatorzy, którzy zadbają o dobrą zabawę dla grupy dzieci Twoich pracowników! Wciąż masz wątpliwości? Jako firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku jesteśmy w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom i sprawić, że będziesz ukontentowany dzięki efektowi końcowemu – dowiedz się więcej o szczegółach naszej oferty i istocie wynajmu animatorów na eventy podobnego typu.

Animator – kreator, cudotwórca, a może czarodziej eventowy?

Wiele osób sądzi, że wynajem animatorów na eventy często mija się z celem. Dlaczego? Pokutuje przekonanie, iż może wiązać się to z przerostem formy nad treścią, intensyfikacją wrażeń i nie przysłużyć się zbyt dobrze imprezie firmowej. Festyny plenerowe, w których biorą również udział dzieci pracowników, rządzą się jednak swoimi sprawami – stworzenie wesołej, pełnej beztroski aury wymaga ingerencji profesjonalistów! Co naszym zdaniem należałoby do zadań animatora na pikniku zorganizowanym na zewnątrz? Nad czym powinien czuwać i jak troszczyć się o dobre samopoczucie dzieci, a co za tym idzie – pracowników całego zespołu? Okazuje się, że mogą oni spełniać wiele funkcji, w tym i tych związanych z obsługą gości dorosłych.

  • koordynowanie przebiegu zabaw ruchowych dla dzieci,
  • organizowanie i pomoc przy przebiegu warsztatów manualnych z rysunku, lepienia z gliny lub tworzenia origami,
  • zajmowanie się loterią fantową i prowadzeniem konkursów dla najmłodszych,
  • czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci na dmuchanych zamkach i sprzętach do zabawy,
  • kreatywna rozrywka: teatr kukiełkowy, spektakle z udziałem dzieci,
  • zapewnienie poczęstunku wszystkim gościom i koordynacja konkursów tanecznych oraz karaoke

Jeżeli powyższa oferta brzmi dla Ciebie zachęcająco, nie zwlekaj – czekamy na kontakt i możliwość podjęcia współpracy z Tobą! Przy pomocy animatorów stworzymy wydarzenie wyjątkowe i zapamiętane na długo.