Gdy nadchodzi sezon letnio-wiosenny – impreza plenerowa to doskonały pomysł. Jeszcze jak impreza jest tematyczna to masz 100% pewność, że zabawa będzie gwarantowana. To doskonały czas na zapoznanie się z innymi ludźmi i nawiązanie bliższych relacji. Takie eventy organizuje się z okazji dnia dziecka, dni otwartych, integracji. Impreza plenerowa w stylu pikniku rycerskiego to doskonały pomysł! Przekonaj się dlaczego.

Czy każdy może przyjść na imprezę plenerową w stylu pikniku rycerskiego?

Whatevent może wynająć Ci atrakcje zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Możemy również stworzyć Ci oryginalny scenariusz. Daje to pewność, że impreza będzie udana. Oto właśnie chodzi. Poza tym jesteśmy w tym, co robimy profesjonalni. Cechuje nas również nienaganność. Każdy, bez wyjątku może przyjść na imprezę plenerową w stylu pikniku rycerskiego. Będą to młode osoby, dzieci, kobiety, mężczyźni, jak i również starsze osoby. My oferujemy Ci catering, nagłośnienie, scenę oraz mnóstwo ciekawych atrakcji!

Jak wygląda impreza plenerowa w stylu pikniku rycerskiego?

Impreza plenerowa w stylu pikniku rycerskiego to rycerskie pojedynki, wystawne biesiady, piękne zbroje, walki na miecze. Oczywiście wszyscy są wyśmienicie odziani. Zarówno Panie, jak i Panowie. Możemy ,,machnięciem różdżki’’ przenieść Cię w czasy średniowiecza. Możemy dla Ciebie zorganizować wszystko tak, że będziesz mile zaskoczony. Na evencie pojawią się rycerze, magowie, czarownice. Zobaczysz sekretne eliksiry.

Jakie zabawy mogą być organizowane na pikniku w stylu rycerskim?

Mogą to być przede wszystkim tańce słowiańskie, kuchnia średniowieczna, zakładanie średniowiecznych zbroi. Oczywiście podstawą jest suto zastawiony stół. Całej biesiadzie powinna towarzyszyć dobra muzyka dworska. Należy dużo rozmawiać na takiej imprezie. Relacje z innymi ludźmi są bardzo ważne.

Co jest najważniejsze na tego typu imprezie?

Motyw przewodni to przede wszystkim tańce, śpiewy, zabawa, pojedynki na miecze. Ważne są również dekoracje takie jak topory, zbroje, dyby oraz herby. Te rzeczy są obowiązkowe!

Na co musisz być przygotowany na takiej imprezie?

Przede wszystkim na dobrą zabawę. Goście również, aby dotrzymać klimatu imprezy – mogą się przebrać. Pomysł na stylizacje jest mnóstwo. Panie mogą ubrać gorsety. Natomiast Panowie – doublety, nogawice, trzewiki lub chodaki. Takie stroje będą obowiązkowe. Atmosfera wtedy będzie cudowna! Przygotuj się również na konkursy. Warto w nich brać udział. Często można wygrać nagrody. Oprócz tego również to doskonała rozrywka.