Lato, a dokładniej okres wakacyjny, to doskonała pora na organizowanie imprez plenerowych. Imprezy pod gołym niebem to gratka w szczególności dla dzieci. Jest to dla nich okazja do beztroskiej zabawy, a przy tym rozładowania niesamowitych pokładów energii. Dla rodziców eventy w plenerze to z kolei szansa na złapanie chwili oddechu, podczas gdy dzieci będą oddawać się radosnym figlom.

Imprezy plenerowe dla najmłodszych znacząco różnią się od tych, które organizowane są dla dorosłych. Cóż możemy powiedzieć – dzieciństwo rządzi się swoimi prawami! Ma być wesoło, kolorowo i beztrosko. Podpowiadamy, jakie atrakcje zajmą dzieci na długie godziny.

Atrakcje plenerowe dla dzieci

Jedną z najczęściej wybieranych atrakcji dla dzieci na imprezy plenerowe są dmuchańce. Można z nich stworzyć naprawdę spektakularne place zabaw. Zjeżdżalnie, ścianki wspinaczkowe, trampoliny, korytarze z przeszkodami, baseny wypełnione kulkami – to tylko część dostępnych modeli dmuchańców.

Świetnym pomysłem na urozmaicenie dzieciom czasu są także zajęcia z animatorami. Zapewnią oni najróżniejsze zabawy na długie godziny. Zajęcia dopasowane będą oczywiście do wieku i możliwości dzieciaków. Poza zabawą będzie to także okazja do przemycenia sporej dawki wiedzy, która przyda się dzieciom w późniejszych latach.

Dzieci z pewnością ucieszą się również na widok stanowisk z malowaniem twarzy. Kilka maźnięć pędzelkiem pozwoli im na przemienienie się w motyla, tygrysa, księżniczkę czy pirata. Równie dużym zainteresowaniem cieszyć się będą stanowiska z tymczasowymi tatuażami, malowaniem włosów sprayami czy doplatanymi, kolorowymi warkoczykami.

Urozmaiceniem imprezy plenerowej dla najmłodszych mogą być także różnego rodzaju pokazy, na przykład gigantycznych baniek mydlanych czy tworzenia kształtów z balonów.

Impreza plenerowa dla dzieci z Whatevent

Chcesz zorganizować imprezę dla dzieci w plenerze? Nie mogłeś trafić lepiej. Za nami już setki zorganizowanych eventów dla dzieci. Setki rozbawionych, uśmiechniętych twarzy maluchów. A także setki zadowolonych rodziców, którzy polecają nas dalej.

Skontaktuj się z nami, a zorganizujemy magiczną imprezę plenerową dla najmłodszych. Uśmiechy i godziny dobrej zabawy gwarantowane!