„Ciągną, ciągną sanie, góralskie koniki” – a w saniach panie i panowie pracujący w twojej firmie. Czyż to nie wspaniały pomysł na dopełnienie zimowej imprezy integracyjnej? Od miesięcy wakacyjnych minęło już trochę czasu, okolice karnawału wręcz same proszą się o wykorzystanie warunków panujących za oknem na dobrą zabawę. Każdy kto nie lubi śniegu zmieni zdanie po dobrze zorganizowanym kuligu z atrakcjami.

Z kopyta kulig rwie!

                Dobrze zorganizowany kulig przeniesie jego uczestników w czasy, gdy nie było jeszcze samochodów, a najpopularniejszym środkiem transportu były zaprzęgi konne. Piękne sanie nawiązujące do przeszłości, do tego futra i wełniane pledy. Rdzenni górale powożący zaprzęgiem przyozdobionych folklorystycznie koni – atmosfera jak w bajce! Odpowiednio dobrana trasa widokowa pobudzi wyobraźnie i rozbudzi emocje. Piękno gór napawa spokojem i pozwala na odprężenie. Ach, nic tylko przenieść ten błogostan wprost w mury zakładu pracy.

„Hej, z wierzchu baranica, a pod spodem smoking!”

Któż powiedział, że piosenka nie może być inspiracją do zaskakującego przedstawienia? Gdy kulig dojeżdża już do chaty góralskiej i wydawać by się mogło ze nic już się nie wydarzy, nagle ktoś zastawia drogę, słychać wrzaski, okrzyki i wtórujące im wystrzały. Inscenizacja porwania pań przez zbójników z pewnością wzbudzi pokłady śmiechu i zmotywuje panów do odzyskania swoich koleżanek. A to już nie będzie takie proste. Zbóje bowiem przygotowali szereg przeszkód – skoki przez ognisko, a to walka na ciupagi – czy będzie to bułka z masłem dla naszych dzielnych mężczyzn? Porwane panie w tym czasie rozgrzeje w chacie góralski grzaniec i pomogą zbójeckim animatorom
w przygotowaniu Chrztu na Zbójnika. Całości dopełni szalona impreza do białego rana!

Pamiątka na całe życie

Tak rozluźniona atmosfera z pewnością będzie sprzyjać dalszej integracji. Oczywiście fotograf, zatrudniony przez organizującą imprezę agencję, wykona możliwie największą fotorelacje uwieczniając każdy moment zabawy. Będzie to miła pamiątka, do której z chęcią będzie się powracać po latach. Wynajęcie agencji do organizacji takiego eventu zapewni wszystkim doskonałą zabawę
i sprawi, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Przy dużej ilości atrakcji i niespodzianek, warto powierzyć dopilnowanie szczegółów profesjonalistom.