Ciągle poszerzamy nasze horyzonty. Tym razem przyszedł czas na Poznań i kolejną usługę dla ów miasta – jest to wynajem konferansjera.

Miasto liczące ponad 550 tysięcy ludności, położone na Pojezierzu Wielkopolskim, nad rzeką Wartą u ujścia Cybiny. Poznań to historyczna stolica Polski oraz siedziba władz województwa wielkopolskiego, powiatu poznańskiego. Poznań to także miasto akademickie, posiada aż 26 szkół wyższych. Miejscowość jest łącznikiem kolejowym i drogowym. W Poznaniu kwitnie turystyka, logistyka, handel i przemysł. Poznań został odznaczony dwukrotnie nagrodą „Lider Polskiej Ekologii”. To tyle o Poznaniu!

Konferansjer – jak wiadomo – to osoba zajmująca się prowadzeniem różnego rodzaju imprez tematycznych. Jego zadaniem jest przekazywanie informacji o imprezie, firmie czy evencie, a także przedstawienie osób biorących udział w tych wydarzeniach. Można, także spotkać się określeniami takimi jak: zapowiadacz, prelegent, prowadzący program, spiker a nawet wodzirej. Jest bardzo dużo synonimów odpowiadającym dla tego zawodu.  Zajmuję się również podtrzymaniem dobrych humorów, zabawianiem, czasem opowie jakiś dowcip. Z usług konferansjerów korzystają różne firmy, korporacje, ale też organizatorzy eventów czy koncertów. Dobry konferansjer jest jak złoto, rozświetli każdą imprezę.

Dlaczego postanowiliśmy zapewnić konferansjerów w Poznaniu?

W Poznaniu konferencje przeprowadzane są często ze względu na to, że jest to jedno z większych miast w Polsce, a co więcej, miasto o wzmożonej aktywności w zakresie organizacji targów branżowych. Znajdziemy tutaj wiele miejsc, w których możemy wykorzystać kompetencje konferansjera. Jeśli zależy ci na oryginalnie i kompetentnie poprowadzonej imprezie koniecznie musisz skorzystać z naszej oferty wynajmu prowadzącego konferencję.