Okres wakacyjny to wspaniały czas na wykorzystanie go do zorganizowania imprezy integracyjnej dla pracowników. Ważnym elementem w postrzeganiu pracodawcy przez pracowników, jest jego podejście do tematu ich rodzin. Im większe pole prorodzinne jest generowane, tym lojalniejsi i bardziej zadowoleni z miejsca zatrudnienia są pracownicy. Jednym ze świetnych pomysłów jest zorganizowanie pikniku rodzinnego.

Piknik rodzinny z atrakcjami

Organizacja tego typu eventu niesie za sobą potrzebę znalezienia odpowiednich zajęć dla dzieci i ich rodziców. Wspaniale sprawdzą się tutaj animatorzy, którzy pokierują grupą dzieci
i zainicjują fantastyczne zabawy. Oprócz tego stoiska oferujące malowanie twarzy czy też tworzenie różnych postaci z balonów będzie dla małych gości świetną rozrywką. Trzeba również wziąć pod uwagę konkursy dla najmłodszych z nagrodami. Sprawdzą się także kramy oraz wózki z watą cukrową. Dorośli w tym czasie będą mogli zrelaksować się przy foodtrackach, w specjalnie wyznaczonym miejscu z ławeczkami i stolikami. Samo siedzenie nie będzie jednak zbyt atrakcyjne
i ludzie mogliby się znudzić w bardzo krótkim czasie. Dlatego doskonałym pomysłem będzie organizacja koncertu jednego ze znanych lub mniej znanych zespołów. W zależności od funduszy jakimi dysponuje organizator, pozwolić można sobie na bardzo różne warianty.

Organizacja profesjonalnego koncertu

Agencja eventowa Whatevent specjalnie dla ciebie zorganizuje fantastyczny koncert. Wystarczy, że określisz gatunki muzyczne przy jakich powinna toczyć się impreza, a także czas, który będzie przeznaczony do tego celu. Ściągniemy dla ciebie każdego artystę w dowolne miejsce w kraju. Zaskocz wszystkich swoich pracowników występem topowej gwiazdy lub ufunduj specjalnie dla nich niesamowitą zabawę taneczną przy muzyce granej na żywo. Warto zadbać także o najmłodszych uczestników imprezy. Zorganizujemy specjalnie dla nich koncert zespołu wykonującego dziecięcy repertuar – będzie on poprzedzał występ docelowego wykonawcy. Korzystając z usług naszej agencji otrzymujesz pewność, że wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie, jesteśmy w stanie ściągnąć dla ciebie i zaproponować najlepszych artystów. Koncerty za naszym pośrednictwem, to także gwarancja idealnego dźwięku, dzięki wykorzystaniu naszego nagłośnienia. Decydując się na skorzystanie z naszych usług w wariancie kompleksowym skutkuje otrzymaniem fantastycznych rabatów na całość obsługi.