Kto chociaż raz w życiu nie chciał wcielić się w rolę swojego ulubionego filmowego bohatera? Kto nie chciał poczuć na własnej skórze jego doświadczeń, przygód? Impreza przebierana z motywem filmowym jest do tego doskonałą okazją: jej uczestnicy mogą przebrać się za dowolną postać z dowolnego filmu i szaleć w tej roli przez całą noc.

 Atrakcje na imprezie z motywem filmowym

 Organizując imprezę przebieraną wszystko obraca się przede wszystkim wokół odpowiedniego kostiumu. Dlatego dopilnuj, by Twoi goście przyszli przebrani za wybranych bohaterów filmowych, bazując na ich stylizacjach z wielkiego ekranu i charakterystycznych dla nich atrybutach. Możecie zagrać w gry obracające się wokół kina, na przykład na rozpoznanie filmowych postaci przez stroje i wskazówki. Dobrym pomysłem jest też ogłoszenie konkursu na najlepszy kostium.

Gdzie w Łodzi zorganizować imprezę z filmowym motywem?

 Łódź oferuje wiele doskonałych miejsc na imprezę. Najlepsze na zabawę tego typu będą kluby. Do najciekawszych łódzkich propozycji należą między innymi Teatr Club – Łódź, Antrakt Club oraz Klub Muzyczny Pewex. W miejscach tych Twoi goście będą mieć wystarczającą przestrzeń do zabawy i dostęp do dobrej muzyki, która sama będzie rwać do tańca.

 Dlaczego warto zorganizować imprezę z motywem filmowym?

 Impreza przebierana to świetna okazja do integracji w świetnym towarzystwie oraz do zabawy w swojej wymarzonej roli. Ciekawy motyw zbierze grono zainteresowanych gości. Będzie to również szansa na sprawdzenie swojej kreatywności w zakresie projektowania przebrania.

Jeżeli rozważasz organizację imprezy tego typu, nasza firma służy wsparciem. Whatevent to wykwalifikowana agencja zajmująca się organizacją rozmaitych eventów. Możemy pochwalić się długą obecnością na rynku, a co za tym idzie, również dużym doświadczeniem w zakresie organizacji rozmaitych imprez. W naszej ofercie znajdziesz równie bogate zasoby dekoracji i kostiumów odpowiednich na planowane przez Ciebie wydarzenie. Gwarantujemy profesjonalne działanie oraz stuprocentową satysfakcję Twoich gości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą już dziś.