Zakładanie własnego biznesu to wielkie przedsięwzięcie. Wszyscy wiemy z iloma wyrzeczeniami i trudami się wiąże. Jeśli zaś ktoś odnosi na tym polu sukces i odważnie idzie do przodu, rozwijając siebie i stwarzając miejsca pracy, to koniecznie trzeba uczcić nie tylko trud tego człowieka, ale fakt istnienia dobrze prosperującej firmy. Z tego względu, przedstawiamy Wam jubileusz założenia firmy. Jest to event specyficzny, bo zawiera w sobie elementy celebrowania urodzin oraz spotkania w gronie znajomych lub współpracowników. Jeśli nie wiedzie, jak to ugryźć, to jako firma eventowa służymy pomocą!

Co musi się pojawić na takim evencie?

  1. Stoiska z przekąskami i napojami – bo żadne świętowanie nie może abstrahować od dobrego posiłku. Mówi się, że „przez żołądek do serca” i coś w tym jest, bo milej spędza się czas w otoczeniu smacznych przekąsek.
  2. Minikonferencja podsumowująca – jeśli firma dobrze sobie radzi, to warto o tym przypomnieć i podsumować dotychczasową działalność poprzez mały bankiet lub konferencję czy prezentację.
  3. Szafa grająca z alkoholem – jest to doskonała okazja do integracji. W ramach każdego zabieranego drinka, gra muzyka (być może ulubione zespoły prezesa?), przy czym można zaśpiewać, pośmiać się i wymienić refleksjami.

Czy zamykanie etapów na drodze budowania firmy ma sens?

Jak najbardziej tak! Ważne, aby projekty i przedsięwzięcia przechodziły swoje etapy i prowadziły do rozwoju nie tylko samej firmy, ale i wszystkich, którzy w niej pracują. Takie postępowanie sprzyja budowaniu spokoju psychicznego. Dlatego też serdecznie zachęcamy by celebrować rozpoczęcie działalności, rocznice, jubileusze i małe sukcesy, ponieważ wtedy wyraźnie też widać, że cała ta machina sukcesywnie i stale idzie do przodu. To jest z kolei ważne przy budowaniu nowych wizji, strategii i planów na przyszłość.

Wiemy doskonale z czym wiąże się prowadzenie własnej działalności albo inne przedsięwzięcia tego typu. Z tego względu serdecznie polecamy przyjrzeć się tej ofercie i zastanowić się, czy aby przypadkiem nie przydałby się Wam mały czas na świętowanie. Nasza firma od lat buduje doświadczenie w zakresie organizacji eventów. Jeśli więc chcielibyście, aby Wasz jubileusz był zorganizowany profesjonalnie, to czekamy na Wasze pytania. Zapraszamy!